15 osobností, ktoré boli z nejakého dôvodu vystrihnuté z filmov. Tušili ste, že títo herci v nich mali hrať?

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

TOP 15: Osobnosti vystrihnuté z filmov

Hollywood nie je vždy priateľské miesto. Herci sa často musia prebíjať, ak chcú dostať dobrú rolu vo filmoch. Niekedy ju však aj dostanú, no do finálnej verzie filmu sa bohužiaľ ich postava nedostane. Dnes vám preto prinášame osobnosti vystrihnuté z filmov, ktoré veľakrát aj boli prijaté, no do výsledného diela sa z nejakého dôvodu nedostali.

1. Shailene Woodley

15 osobností vystrihnutých z filmov
Zdroj: mocah.org

Shailene Woodley je herečka hlavne známe pre svoju rolu Tris v trilógii Divergencia alebo z filmu Na vine sú hviezdy. Herečka v tom období však dostala ešte jednu rolu. Mala hrať vo filme The Amazing Spider-Man 2 Mary Jane Watsonovú, druhú lásku Spider-Mana. Nanešťastie pre ňu sa nakoniec režiséri rozhodli, že jej scény z filmu vymažú.

2. Terence Stamp

Terence Stamp
Zdroj: charlierose.com

Terence Stamp patrí k starším a úspešným hercom. Herec si mal dokonca zahrať aj v známom filme Pán a pani Smithovci, kde si spolu s herečkou Jacqueline Bisset mali zahrať hlavných záporákov. Tvorcovia sa ich však nakoniec rozhodli oboch vymazať z filmu, a tak sme ich na jednom pódiu s Angelinou Jolie a Bradom Pittom nevideli.

3. Andy García

Andy García 15 osobností vystrihnutých z filmov
Zdroj: hipwallpaper.com

Andy García mal rolu vo filme z roku 1995 s názvom Dangerous Minds. Mal si tam zahrať platonickú lásku herečky Michelle Pfeiffer. Mal už natočené aj nejaké scény, avšak do výslednej verzie filmu sa nakoniec García nedostal.

4. Jessica Chastain

TOP 10 faktov o Jessice Chastain
Zdroj: wallpapersite.com

Herečka, ktorá je momentálne hviezdou filmu Ava: Bez súcitu – Jessica Chastain si mala zahrať aj vo filme The Death and Life of John F. Donovan, avšak režisér ju z filmu vystihol aj napriek tomu, že bola vtedy na vrchole svojej slávy. Ospravedlnil to tým, že mu tam herečka proste nesedela.

5. Rachel Weisz

Rachel Weisz 15 osobností vystrihnutých z filmov
Zdroj: hdwallsource.com

Oscarová herečka Rachel Weisz pracovala tri mesiace na filme To the Wonder, ktorý režíroval režisér Terrence Malick. Ten ju nakoniec z finálnej verzie filmu vystrihol. Rachel Weizs nie je jediná, ktorú Malick vystrihol zo svojich filmov – okrem nej už vystrihol aj známych hercov ako Viggo Mortensen, Mickey Rourke alebo Christian Bale.

6. Sienna Miller

Sienna Miller 15 osobností vystrihnutých z filmov
Zdroj: suwalls.com

Herečka si mala zahrať vo filme Black Mass, ktorý bol inšpirovaný knižnou predlohou, a tá zas bola inšpirovaná skutočnými udalosťami. Sienna Miller mala hrať vo filme partnerku postave Johnnyho Deppa. Režisér bol z jej výkonu užasnutý, no nakoniec sa aj tak rozhodol všetky scény s jej postavou vymazať z filmu.

7. Sterling K. Brown

Sterling K. Brown 15 osobností vystrihnutých z filmov
Zdroj: sheknows.com

Sterling K. Brown si mal zahrať vo filme Rozpoltený s Jamesom McAvoyom. Film mal pôvodne 3 hodiny, avšak režisér vyhodil niekoľko scén a znížil to na 2 hodiny. Jednou z vystrihnutých scén bola aj scéna s týmto hercom, ktorý tam hral doktora a rozprával viac informácií o chorobe, ktorú mal hlavný protagonista.

8. Paul Rudd

paul rudd
Zdroj: variety.com

Opäť ide o prípad, kedy režisér musel vystrihovať scény z filmu, aby ho skrátil. Paul Rudd mal hrať vo filme Bridesmaids, kde si mal zahrať muža, ktorý bol na rande na slepo s jednou z hlavných postáv. Neskôr sa malo ukázať, že jeho postava bola sociopat. Podľa herca to bola jedna z najvtipnejších scén, akú kedy videl, no do filmu sa aj tak nedostala.

9. Jena Malone

Jena Malone
Zdroj: hipwallpaper.com

Táto herečka si mala zahrať vo veľkofilme od DC, Batman vs. Superman: Dawn of Justice. Dlho sa špekulovalo o tom, akú rolu by herečka mohla mať, až sa nakoniec zistilo, že sa do filmu jej rola ani nedostala. Pôvodne hrala len akúsi súdnu vyšetrovateľku, ktorá pomáhala Lois Laneovej, avšak pre veľkú dĺžku filmu jej scény vymazali.

10. James Gandolfini

James Gandolfini 15 osobností vystrihnutých z filmov
Zdroj: wallpapersden.com

James Gandolfini si mal zahrať milenca Sandry Bullock vo filme Extremly Loud and Incredibly Close. Tím, ktorý mal na starosti produkciu, však cítil, že by pre hlavnú postavu nebolo správne, ak by mala takýto románik, pretože postave mal zomrieť manžel počas tragickej nehody. Herec mal natočené už takmer všetky scény, no žiadna z nich sa do filmu nedostala.

11. Matt Smith

Herec Matt Smith sa pridáva do obsadenia Epizódy IX
Zdroj: vanityfair.com

Matt Smith je známy pre svoju rolu jedenásteho Doktora zo seriálu Doctor Who. Pred touto rolou však mal možnosť hrať mladšiu verziu Colina Farrella vo filme In Bruges. Režisér filmu mal však pocit, že scéna, v ktorej Smith hral, bola príliš agresívna, a preto ju z filmu vystrihol.

12. Ethan Hawke

Ethan Hawke
Zdroj: wallpapers4u.org

Ten si mal taktiež zahrať postavu Colina Farella. Malo sa tak stať v remaku filmu Total Recall, kde mal hrať reálnu verziu hlavnej postavy. Herec natočil niekoľko scén, no nakoniec sa režisér rozhodol, že to tak nepôjde. Diváci by totižto podľa neho mohli byť zmätení z romantického vzťahu, ktorý tam mal byť vyobrazený.

13. La Toya Jackson

La Toya Jackson 15 osobností vystrihnutých z filmov
Zdroj: today.com

Herečka mala mať malú rolu vo filme Brüno. Hlavná postava Brüno mal v jej mobile hľadať číslo na jej slávneho brata, Michaela Jacksona. Keď ho našiel a povedal nahlas, herečka sa na neho mala naštvať a skončiť s ním interview. Scéna bola vymazaná pre smrť speváka, ktorý zomrel pár dní pred premiérou, ako ukážka rešpektu mŕtvej legende.

14. Harvey Keitel

Harvey Keitel 15 osobností vystrihnutých z filmov
Zdroj: asapland.com

Herec mal rolu vo filme režiséra Kubricka s názvom Eyes Wide Shut. Nanešťastie mal Harvey Keitel plný rozvrh a zdĺhavé natáčanie tohoto filmu sa mu tam už nevošlo. Herec teda projekt nechal tak a jeho miesto neskôr dostal herec Sydney Pollack.

15. Viggo Mortensen

Viggo Mortensen 15 osobností vystrihnutých z filmov
Zdroj: fullhdwallpaper.net

Viggo Mortensen je známy vďaka svojej roli Aragorna z Pána prsteňov. Pred tým však dostal ponuku hrať vo filme The Purple Rose of Cairo. Režisér Woody Allen mu dal rolu, ktorej veľmi nerozumel a ktorú mal hlavne improvizovať. Keď však zobral svoju rodinu do kina na film, tak zistil, že jeho scény z filmu vymazali a nanešťastie sa ani jeho meno neobjavilo v záverečných titulkoch.

Čo hovoríte na osobnosti vystrihnuté z filmov? Ktorú z týchto osobností by ste radi videli vo filme, z ktorého ju vymazali? Dajte nám to vedieť do komentárov!

Zdroj: brightside.me

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -