Pedro Pascal je TOP otecko Hollywoodu. V ktorých projektoch mal alebo bude mať otcovskú rolu?

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 22 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Otecko Hollywoodu Pedro Pascal

Meno Pedro Pascal je v Hollywoode už pomerne známe. Herec, ktorý je známy hlavne zo seriálov ako Narcos alebo Game of Thrones sa objavuje už aj vo veľkých filmoch čím ďalej, tým viac. Fanúšikov si získava svojimi hereckými schopnosťami, no v poslednom čase aj opakujúcou sa rolou otca. Pedro Pascal je tak už pomaly braný ako akýsi otecko Hollywoodu.

Pascala sme v jeho začiatkoch mohli vídať hlavne v malých rolách v rôznych seriáloch. V priebehu rokov sa však tento herec postupne vypracovával a začal hrať aj vo filmoch ako Kingsman: Zlatý kruh, Equalizer 2 alebo Triple Frontier. Dnes sme si ale pre vás pripravili zoznam projektov, v ktorých sme videli alebo uvidíme Pascala v obľúbenej roli otecka.

druhá séria The Mandalorian trailer
Zdroj: pinterest.co.uk

Seriál The Mandalorian vyšiel prvýkrát v roku 2019 a odvtedy sa teší veľkej obľube. Po úspešných dvoch sériách sa môžeme tešiť aj na tretiu, ktorej sa dočkáme niekedy začiatkom ďalšieho roka. Seriál bol natoľko úspešný, že vďaka nemu sa pripravujú ďalšie hrané Star Wars seriály. Všetky tie seriály by sa mali navzájom prepletať a na konci vyvrcholiť do jedného veľkého spoločného konca.

V tomto seriáli sme Pedra Pascala mohli vidieť ako hlavnú postavu Dina Djarina, Mandaloriana, ktorý sa živí ako lovec odmien. Neľútostného lovca ale obmäkčí malé dieťa, ktoré mal priniesť za odmenu istým ľuďom, no on si ho namiesto toho nechá a stane sa mu akýmsi ochrancom/otcom. Týmto dieťaťom je Grogu, ktorý je však známejší pod menom  Baby Yoda.

Wonder Woman 1984

Wonder Woman 1984 Maxwell Lord
Zdroj: rappler.com

Vo filme Wonder Woman 1984 sme Pascala mohli vidieť ako hlavného záporáka filmu. Film je súčasťou fiktívneho filmového sveta DCEU. Záporák Maxwell Lord sa rozhodne nájsť kameň prianí, vďaka ktorému získa schopnosť splniť každému jedno prianie. Na oplátku si môže zobrať od toho človeka, čo chce, pričom to prianie si môže Lord vysvetliť po svojom a tak ho aj splniť.

Maxwell Lord má ale jednu slabosť, ktorú aj využije Wonder Woman na to, aby ho zastavila a zabránila zničeniu civilizácie. Má syna Alistaira, ktorého nadovšetko miluje a chce, aby mal jeho syn lepšie detstvo ako mal on kedysi. To ho dovedie až k tomu, že sa stane záporákom v tomto filme, no na konci jeho otcovský pud zvíťazí, zbaví sa svojej schopnosti a zachráni tak svet.

We Can Be Heroes

We can be heroes
Zdroj: twitter.com

Film We Can Be Heroes je pomerne nový film, ktorý vyšiel na streamovacej platforme Netflix. Film je akýmsi voľným samostatným pokračovaním staršieho filmu The Adventures of Sharkboy and Lavagirl in 3-D. Na oboch filmoch pracoval aj ten istý režisér – Robert Rodriguez – a do voľného pokračovania sa vrátili aj niektorí herci a niektoré pôvodné postavy.

V tomto filme je hlavnou postavou Missy Moreno, ktorá po ovládnutí planéty Zem mimozemšťanmi a po porazení dospelých superhrdinov zjednotí deti týchto superhrdinov a spoločne zachránia svet. Pascal si tu zahral postavu Marcusa Morena, lídra dospelých superhrdinov a hrdého otca malej Missy, ktorého superschopnosťou je šermovanie s mečmi.

Seriál The Last of Us

Pedro Pascal Bella Ramsey The Last Of Us
Zdroj: criticalhit.net

Toto je jediný projekt z tohto zoznamu, ktorý ešte nevyšiel a ešte sa len plánuje natáčať. Seriál The Last of Us vznikne na námet rovnomennej videohry, pričom by seriál podľa slov tvorcov mal doplniť herný príbeh. Po tom, ako sa oznámilo, že sa z hry vytvorí aj seriál, mnoho fanúšikov diskutovalo, kto stvárni hlavné postavy. Nedávno nám to bolo oficiálne potvrdené.

Pedro Pascal si zahrá hlavného protagonistu Joela a po jeho boku uvidíme jeho hereckú kolegyňu z Game of Thrones Bellu Ramsey, ktorá si strihne rolu Ellie. Pôvodný príbeh hry sleduje Joela a Ellie na ich ceste krajinou za vytvorením protilátky voči globálnemu vírusu. A aký je vzťah medzi Joelom a Ellie? Joel si v hre Ellie adoptuje. Stane sa tak jej adoptívnym otcom a Pascala tak opäť uvidíme ako starostlivého otecka.

Ktorý projekt, v ktorom vystupuje Pedro Pascal ako otec, je podľa vás najlepší? Svoje názory nám dajte vedieť do komentárov!

Zdroj: en.wikipedia.org

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -