Nikomu nehovor o tom, čo uvidíš… pretože prichádza Ouija 2!

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

niversal konečne vydal novú sadu plagátov k pripravovanému filmu Ouija: Origin of Evil, prvý do nášho sveta udrel v roku 2014. Táto nová vzrušujúca dosková hra od Hasbro nabrala nový smer a tento krát preskúmame jej tajomný pôvod.

Ak nazriete do sveta tejto doskovej hry, nemusíme sa baviť vôbec o tom, koho vo filme stretneme. Film nás zavedie do Los Angelos v roku 1965. Matka a jej dve dcéry sa už dlhú dobu venujú seanse, ktorá je samozrejme podvodom. Kedže im to už moc nejde, rozhodnú sa presadiť novú senzáciu. A vtedy sa všetko začne komplikovať. Nevedomky sa im podarí do nášho sveta vyvolať zlo a ich „sladký“ domov sa v okamžiku zmení na prekliaty. 

A to nie je zďaleka všetko…

Najmladšiu z dvoch dcér posadne zlý démon. Rodina čoskoro začne zažívať život plný strachu. Musia čeliť ťažkým chvíľam a snažiť sa všetko zlo poslať tam, odkiaľ prišlo. Podarí sa im to a zachránia milovaného človeka?

Ouija: Origin of Evil sa okrem príbehu môže pochváliť aj impozantným hereckým obsadením. Vo svojich hereckých úlohách sa predstavia Annalise Basso, Parker Mack (Divergencia), Sam Anderson, Kate Siegel (Oculus), Doug Jones (Hellboy), Elizabeth Reaserová, Henry Thomas a Lulu Wilson. Filmu sa ujalo štúdio Universal Pictures a spolupracovať budú taktiež s Platinum Dunes, Blumhouse Productions a nebude chýbať ani Hasbro.

Ak sa snažíte prihovárať na druhú stranu, nikdy neviete, kto bude načúvať
Ak hovoríte na druhú stranu, nikdy neviete, kto bude načúvať

Tento rok sme sa dočkali várky kvalitných horrorov a táto sága bude stále pokračovať. Aké filmy to budú? Ako prvým v poradí bude film Žiadosť o priateľstvo a The Greasy Strangler. 21.októbra, A Monster Calls a film od režiséra Tylera Peryyho, Boo! A Madea Halloween. Ako sa hovorí, víťaz môže byť len jeden. Tým by mal byť práve film Ouija, ale o týždeň príde veľká konkurencia. Temnota ožíva a Stranger sa už pomaličky blíži!

Pôvodný Ouija v roku 2014 zarobil 50.800.000 USD z celkového rozpočtu 5 miliónov. Veľký záujem o „zlo“ nás neopustilo ani v roku 2015 a do pokladnice si celkovo pripočítali 103,5 miliónov USD po celom svete.  Po takomto výkone sme sa nemohli dočkať ničoho iného ako pokračovania. Rozpočet bol stanovený na 6 miliónov a je nadmieru jasné, že to bude ďalší trhák vo svete menom HORROR. Zatiaľ, čo čakáme na nové informácie, vychutnajte si nové plagáty, za ktoré ďakujeme IMP Awards.

PHFj58PyO9NmIN_1_l

 

poster 3

poster 4

OUIJA: ORIGIN OF EVIL sa v kinách ukáže 21.októbra 2016. Tohto ročný Halloween bude stáť určite zato a prinesie nám poriadnu dávku napätia. Tešíte sa?

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -