Ďalšia akčná honba za zlatom? V novom traileri na 2. sériu Outer Banks pôjde naozaj do tuhého

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Oficiálny trailer na 2. sériu akčnej tínedžerskej drámy Outer Banks je vonku a Netflix nás pomaly zoznamuje s príbehom nadchádzajúcich 10 epizód. Tie budú na malých obrazovkách debutovať 30. júla 2021. Tentokrát sa skupine kamarátov podarí nájsť záhadnú mapu s pokladom, no cesta za ním bude klasicky pokrytá kopou nebezpečných nástrah.

Trailer na 2. sériu Outer Banks:

Najnovšia upútavka na 2. sériu sľubuje, že bude rovnako výbušná ako tá prvá. Začína pohľadom na hlavných hrdinov príbehu, ktorí sa musia pred zákonom skrývať ďaleko od domova. Všetci z nich sú považovaní za kriminálnikov a zlodejov, ale skutočnosť je trochu iná. John B (Chase Stokes) sa preto nevzdáva a chce očistiť svoje meno, ktoré sa neprávom zaradilo na zoznam hľadaných osôb. A keď do toho pridáme šialené prestrelky, masívne párty a množstvo výbuchov, divák ma o akčnú zábavu naozaj postarané.

Medzi účinkujúcich, ktorí sa vrátia do svojich pôvodných hereckých úloh, patria Chase Stokes, Madelyn Cline, Madison Bailey, Jonathan Daviss, Randy Pankow, Austin North, Charles Esten a Drew Starkey. Nováčikmi série sú Elizabeth Mitchell (Očista: Volebný rok) a Carlacia Grant. Tvorcami seriálu je bratské duo Josh a Jonas Pateovci, ktorí úzko spolupracovali so spisovateľom Shannonom Burkem.

Oficiálny synopsa:

Outer Banks je príbehom o dospievaní, ktorý sleduje utiahnutú skupinu miestnych tínedžerov, prezývaných „Pogues“, v plážovej destinácii Outer Banks v Severnej Karolíne. Po napínavom úniku pred smrťou, 2. séria odhalí Johna B so Sarah na úteku. A nakoľko sú na stope vzácneho zlata, ich noví priatelia im do života prinášajú ďalších nových nepriateľov. V hre je 400 miliónov dolárov, ale dokáže toto odhalenie nájdeného tajomstva spojiť odlúčených kamarátov? Všetkých čaká celoživotné dobrodružstvo, ale nezmapované vody znamenajú, že naši Poguovia budú musieť robiť mnoho, aby dokázali prežiť.

Outer Banks trailer
Zdroj: collider.com

Páčil sa ti nový trailer na 2. sériu dobrodružného seriálu Outer Banks? Názor nám môžeš napísať dole do komentára.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -