Anthony Mackie ako elitný android v najnovšom traileri akčného sci-fi Outside the Wire od Netflixu

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Netflix zverejnil oficiálny trailer k novému strhujúcemu sci-fi Outside the Wire. V hlavnej úlohe sa predstaví herecká hviezda Anthony Mackie (The Falcon and the Winter Soldier).

Trailer k akčnému sci-fi Outside the Wire:

Konečne máme lepšiu predstavu o tom, aký príbeh môžeme očakávať. Jednou z hlavných postáv je mladý pilot dronov Harp (Damson Idris), ktorého pridelia k práci s Leom (Anthony Mackie) po tom, čo sa v teréne vyskytla vážna systémová chyba.

Harp sa čoskoro dozvie, že Leo je na rozdiel od jeho predchádzajúcich veliacich dôstojníkov v jednej podstatnej oblasti iný – Leo je elitný android. Na ich spoločnej misii však Harp zisťuje, že v Leovi sa toho skrýva oveľa viac, ako si pôvodne myslel. V tom momente mu prestáva dôverovať a stáva sa súčasťou plánu, na ktorého konci bude bojovať o vlastný život. Netflix si pre diváka pripravil tonu nadupanej akcie a nečakané zvraty, takže pri tomto dystopiánskom príbehu sa nudiť určite nebudeme.

Okrem Mackieho a Idrisa si vo filme zahrajú Pilou Asbaek (Game of Thrones), Michael Kelly (House of Cards), Emily Beecham (Hail, Caesar!) a Enzo Cilenti (Strážcovia Galaxie). Scenár napísali Rob Yescombe a Rowan Athale. O réžiu sa postaral Mikael Håfström (Izba 1408, Plán úteku). Novinku uvidíme na Netflixe 15. januára 2021.

Oficiálna synopsa filmu:

„Situované v budúcnosti, Harp (Damson Idris), pilot dronov, je poslaný do smrtiacej militarizovanej zóny, kde sa ocitne po boku Lea (Anthony Mackie), androidného dôstojníka, ktorý má za úlohu nájsť zariadenie k vyvolaniu súdneho dňa skôr, ako sa k nemu dostanú povstalci. Outside the Wire je zrežírované Mikaelom Håfströmom.“

trailer Outside the Wire
Zdroj: netflix.com

Čo hovoríte na najnovší trailer k sci-fi filmu Outside the Wire, ktorý sa na Netflixe predstaví už o týždeň? Názor nám môžete zanechať dole v komentároch.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -