Fanúšikovia vytvorili vlastné dizajny ku ovládaču pre PlayStation 5. Ktorý z nich sa vám páči najviac?

Nenechajte si ujsť

Michal Sliusar
Michal Sliusar
Čauko, volám sa Michal a som študent na Polygrafickej. Mám 19 rokov a žijem v Bratislave. Mojím hobby su prevažne hry a medzi moje obľúbené patria tie od From Software. Milujem horori a to hlavne Body a Space horror. Obľubený umelci ? Lovecraft, Ito, Kojima, Joseph, Kubrick.

Nedávno nám Sony oficiálne predstavilo, aký bude mať ovládač pre PlayStation 5 dizajn. S novým výzorom sme sa dočkali aj nového názvu a množstva nových vychytávok. Nejedná sa už o ďalší DualShock, ale o DualSense.

Internet okamžite zachvátil tento nový dizajn a rozdelil ho do dvoch skupín. Jedna skupina považuje tento dizajn za skutočne podarený, zatiaľ čo tá druhá sa ohradzuje tým, že DualShocky boli omnoho krajšie.

Predstavivosti sa medze nekladú

Dočkali sme sa aj nových dizajnových konceptov. DualSense je jednoduché za pomoci Photoshopu upravovať. Vybrali sme si najlepšie návrhy, ktoré by sme raz radi videli aj na policiach v obchodoch.

Jedným z najkrajších je určite táto kombinácia ružovej a bielej. Nič podobné sme nikdy od Sony nedostali, a tak je táto kombinácia farieb skutočne unikátna.

Z týchto štyroch návrhov by som chcel poukázať na ten v čiernej farbe. Je veľmi pravdepodobné, že sa čierneho DualSense ovládaču raz dočkáme a tento návrh je podľa mňa najbližší ku oficiálnemu dizajnu.

dualsense
Zdroj: reddit.com/u/doomster78666

Tu už sa používateľ Redditu Doomster78666 pohral s prechodmi a využil viac ako jednoduché pastelové farby. Osobne sa mi viac pozdáva jednoduchší dizajn, ako kombinácie viacerých odtieňov farieb.

Treba ale uznať, že jeho dizajny majú jemný cyberpunkový nádych.

https://twitter.com/isaparrot/status/1247626615871463427

Čo by sa stalo, ak by sme vymenili všetku čiernu za bieluvšetku bielu za čiernu? Dostali by sme niečo takéto!

Ktorých dizajnov sa aj dočkáme?

Je vidieť, že väčšine ľudí sa nový DualSense pozdáva. Neváhajú a investujú svoj čas do vytvárania vlastných návrhov. Ak sa Sony rozhodne počúvať svojich fanúšikov, je reálne, že sa dočkáme aj viacerých farebných variant na rozdiel od toho, ako to bolo s nimi bolo pri predošlom DualShock 4.

Všetko, čo doposiaľ o DualSense ovládači vieme, nájdete v našom článku. V ňom sa sústredíme prevažne na jeho nové funkcie.

Čo si o týchto dizajnoch myslíte vy a ktorý je podľa vás najkrajší? Napíšte nám do komentárov!

Zdroj: androidcentral.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -