Wow. Herec Owen Wilson bol obsadený do dôležitej úlohy v MCU. V akom filme alebo seriáli ho uvidíme?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Owen Wilson v MCU?

Štvrtá fáza Marvel Cinematic Universe sa pomaly ale isto blíži. Všetko odštartuje sólový film Black Widow, ktorý uvidíme už 30. apríla 2020. Neskôr budú nasledovať snímky The Eternals, Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings, Doctor Strange in the Multiverse of Madness, Spider-Man 3 a Thor: Love and Thunder.

Vôbec po prvýkrát v histórii MCU sa však dočkáme aj seriálov, ktoré budú nadväzovať na filmy a dianie v univerze. Tie uvidíme na streamovacej platforme Disney+ a presnejšie sa jedná o tituly The Falcon and the Winter Soldier, WandaVision, Loki a animovaná séria What If…?. A práve seriál Loki odhalil naozaj neočakávanú novinku, ktorá obletela celý internet.

Owen Wilson
Zdroj: giphy.com

Portál ComicBook informoval o tom, že herec Owen Wilson (Stážisti, Marley a ja, Ako uloviť družičku) bol obsadený do dôležitej úlohy v seriáli Loki. Bližšie informácie o jeho úlohe však ostávajú zahalené pod rúškom tajomstva. Túto novinku potvrdil aj server Variety, ktorého zdroje tiež ohlásili, že sa herec stane súčasťou MCU.

Zatiaľ môžeme len špekulovať o tom, či si Wilson zahrá postavu z komiksov, alebo či pôjde o úplne nový a originálny charakter. Jedinou ďalšou osobou hereckého obsadenia seriálu je okrem Toma Hiddlestona herečka Sophia Di Martino, ktorá by mohla stvárniť ženskú verziu Lokiho. Ukázať by sa mohla aj jeho mladšia verzia, no ani táto úloha by pre Owena Wilsona nesedela.

Loki v Avengers: Endgame
Zdroj: theverge.com

O čom bude seriál Loki?

Šéf Marvelu Kevin Feige oficiálne potvrdil, že sa seriál zameria na tú verziu Lokiho, ktorá unikla s Tesseractom vo filme Avengers: Endgame. To samozrejme znamená, že opäť pôjde o zloducha, ktorého poznáme z prvého Avengers filmu. Je to ten Loki, ktorý napadol planétu Zem a stále je zápornou postavou. Jeho poslednou spomienkou je moment, kedy ho Hulk poriadne otrepal o zem. Takže zabudnite na dobrého Lokiho, ktorý po boku Thora bojoval proti Hele a dokonca sa obetoval pri pokuse o zabitie Thanosa…

V seriáli by sme sa mali dočkať aj oveľa skoršej minulosti – okolo roku 1975. Zatiaľ je však nejasné, či pôjde iba o spomienky, alebo bude Loki naozaj cestovať v čase. Podľa slov Marvelu má mať Loki naozaj nečakaný vplyv na rôzne historické udalosti. Sme teda naozaj zvedaví na to, čo vymyslia.

Čo hovoríte na obsadenie Owena Wilsona? Vaše názory nám napíšte do komentárov.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -