Seriálový hit od Netflixu Ozark začne s natáčaním už tento rok. Čo môžeme od poslednej série očakávať?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Populárnym seriálom Ozark sa môže Netflix pýšiť od roku 2017, kedy sme si mohli vychutnať jeho prvú sériu. Od toho momentu obehli tri roky a k dnešnému dňu sa dá táto seriálová dráma považovať za jednu z najlepších v histórii našej obľúbenej streamovacej platformy.

Diváci a kritici si rodinku Byrdovcov zamilovali, a tak sa nemožno čudovať tomu, že už v novembri tohto roka začne natáčanie 4. série. Netflix nám taktiež oznámil, že nadchádzajúcou sériou sa príbeh ukončí a posledných 14 epizód bude rozdelených do dvoch častí.

Ozark Netflix
Zdroj: filminquiry.com

Netflix je pripravený s natáčaním poslednej série seriálu Ozark

Hlavná hviezda seriálu Jason Bateman bol vyspovedaný stránkou IndieWire, ktorej odhalil dátum začatia produkcie. Stať by sa tak malo presne 9. novembra a plány sa konečne pohli vpred aj cez momentálnu situáciu šíriacej sa pandémie nového koronavírusu. Herec k tomu dodal následovné slová:

„Všetko sa posúva k tomu, že začneme skutočne v novembri a vyzerá to naozaj dobre. Sme totižto veľmi opatrní vo všetkých usmerneniach a protokoloch, ktoré budeme musieť dodržiavať. Máme veľa konzultantov a veľa sa učíme aj z iných produkcií.“

Ozark Netflix
Zdroj: bostonglobe.com

Menšia rekapitulácia seriálu Ozark

Ak ste seriál videli, záver 3. série šokoval nejedného z nás, keď sa Marty a Wendy vydali na „výlet do Mexika. V ňom sa stane naozaj nečakaná situácia, ktorá pravdepodobne zmení chod nadchádzajúcich udalostí. Ale kto bude hlavnou zápornou postavou? Jedna z teórií prezrádza, že by ňou mala byť Darlene, ktorá sa už v minulosti ukázala ako veľmi zákerná žena bez akýchkoľvek zábran.

Ozark sleduje finančného poradcu menom Marty Byrde, ktorý sa spoločne so svojou rodinou presúva z Chicaga pri jazero Ozark v Missouri. Tam dostáva neľahkú úlohu, vyprať peniaze pre drogový kartel. V hlavných úlohách sa predstavili herci ako Jason Bateman, Laura Linney, Sofia Hublitz, Skyler Geartner, Julia Garner, Lisa Emery, Charlie Tahan, Kevin L. Johnson, Janet McTeer a Felix Solis.

Kedy nám Netflix odhalí viac o dejovej línii je zatiaľ otázne, ale určite nikam neodchádzajte. Viac informácií by sa malo dostaviť už v blízkej budúcnosti.

Čo hovoríte na seriál Ozark, ktorý aj dnes nájdete na streamovacej platforme Netflix? Videli ste seriál a tešíte sa na poslednú sériu? O vaše názory sa s nami môžete podeliť dole v komentároch. 

Zdroj: indiewire.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -