Filmy

Oznámil nám práve režisér Scott Derickson kedy sa ohlási film Doctor Strange 2?

Oznámil nám práve režisér Scott Derickson kedy sa ohlási film Doctor Strange 2?

Tretiu fázu Marvelovskej ságy delia od konca už len dva filmy a o následnej budúcnosti tohto sveta nevieme absolútne nič. Zo štvrtej fázy sa totižto ohlásil iba jeden film, ktorým je Spider-Man: Far From Home. Ostatné filmy sú však zahalené tajomstvom, keďže Marvel nikomu nechce ich oznámením prekaziť osud hrdinov v Avengers 4. Žeby sa to už ale čoskoro zmenilo? Nuž, možno nám práve napovedal režisér filmu Doctor Strange, Scott Derickson.

“Nie moja vôľa, ale tvoja je u konca…” Vidíme sa v septembri.

Práve túto vetu napísal na svojom Instagrame pod komiksový obrázok s Doctorom Strangeom. Žeby sa teda v septembri oficiálne oznámili filmy pre štvrtú fázu? Alebo ide nebodaj o premiéru filmu, ktorá bude o rok v septembri? Nuž, špekulovať sa dá nad všeličím. Môže v kľude ísť aj o prvý teaser na Avengers 4, no vzhľadom na to, že prvý trailer na Infinity War dorazil koncom novembra, túto možnosť vylučujeme.

Prezident Marvelu, Kevin Feige teda už dávno potvrdil, že sa chystá ďalšie oznámenie ich filmov, no vraj až po filme Avengers 4. Ako sme však už vraveli, je to kvôli uchovaniu tajomstiev v ich najväčšom filme doteraz. Každopádne, o tom, že Doctor Strange dostane pokračovanie bolo rozhodnuté už počas premietania prvého filmu a pochybujeme, že by práve najväčší mág v MCU neprežil udalosti v Avengers 4.

Rovnako to bude určite aj s ďalšími hrdinami, ktorí sa na konci filmu Infinity War vyparili. Nič však zatiaľ nemôžeme potvrdiť s istotou. Hlavné teda je, že fanúšikovia Doctora Strangea by si mali dať pozor na budúci mesiac. Určite sa teda niečo chystá. My však dúfame, že to nebude len o tomto jednom filme, ale o všetkých pripravovaných MCU projektoch.

Čo si myslíte, že nám chce Scott Derickson týmto oznámiť? Páčil sa vám prvý film Doctora Strangea? Myslíte, že prežije udalosti Avengers 4? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: movieweb.com

About author

They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.
  Related posts
  Filmy

  Reštart série Sám Doma na Disney+ spoznal svoju náhradu za Kevina

  FilmyTrailery

  Najnovší trailer k hororu Nenávisť ukazuje svoje krvavé hodnotenie R

  FilmyOdporúčame

  Štúdio Warner Bros. odhalilo dátumy vydania filmov Matrix 4 a The Flash

  Filmy

  Film Šťastný nový rok ovládol kiná, je aktuálnou jednotkou návštevnosti

  Pridaj komentár