Vieme, kto si po Albertovi Einsteinovi zahrá Pabla Picassa v druhej sérii televíznej novinky Genius!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Druhá séria seriálu Genius konečne obsadila Pabla Picassa!

Sú televízne projekty, ktoré zdieľajú jedno meno, no každá séria rozpráva vlastný príbeh. Momentálne najznámejšími sú nepochybne seriály Fargo a True Detective. My si však myslíme, že už čoskoro sa k nim pridá aj nový seriál Genius. Ten si odbil svoju premiéru tento rok s 10 epizódami, zaoberajúcimi sa životom Alberta Einsteina. V hlavnej roli sa predstavil Geoffrey Rush, no a seriál sa hneď zapísal ako jedna z najlepších noviniek tohto seriálového obdobia. 3 nominácie na cenu Emmy už boli len samozrejmosťou.

Kto však seriál videl, vie, že o živote Einsteina bolo povedané naozaj všetko. Druhá séria sa teda pochopiteľne na neho už nezameria. National Geographic nám totižto prezradilo, že každú sezónu by chceli rozprávať o inom géniusovi z histórie. Pri druhej sérii je to teda Pablo Picasso, ktorý práve dostal svoju hereckú tvár. Slávneho španielskeho maliara si nezahrá nikto iný, ako jeden z najlepších španielskych hercov, Antonio Banderas.

Plagát na prvú sériu seriálu Genius, ktorá sa zaoberala životom Alberta Einsteina
Plagát na prvú sériu seriálu Genius, ktorá sa zaoberala životom Alberta Einsteina; Zdroj: impawards.com

„Životný príbeh Pabla Picassa ma dlho fascinoval, a voči tomuto mužovi chovám iba rešpekt. Obaja dokonca pochádzame z rovnakého rodiska Málaga. Teším sa na spoluprácu s National Geographic a ich Genius tímom, aby sme tento príbeh o jednom z najinovatívnejších maliarov na svete úspešne vyrozprávali.“ povedal Banderas (The Mask of Zorro, Puss in Boots) po ohlásení tejto novinky. Ak to teda pôjde v šľapajách prvej série, myslíme, že sa je naozaj na čo tešiť. Ak ste náhodou prvú sériu nevideli, no zaujíma vás táto, je dosť pravdepodobné, že rovnako ako tá, aj táto bude premiérovať na českej stanici National Geographic iba s pár hodinovým omeškaním. Momentálne sa seriál nachádza v pre-produkcii.

Sledovali ste prvú sériu novinky Genius? Tešíte sa na príbeh Pabla Picassa v podaní Antonia Banderasa? Napíšte nám do komentárov.

ZDROJVariety

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -