Pacific Rim, Kong a Godzilla v jednom filme? Nezabudnuteľný crossover by sa mohol stať skutočnosťou!

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Pacific Rim, Godzilla a King Kong v jednom filme? Nerobte si zo mňa srandu. Fanúšikov vyššie menovaných sérií čaká, zatiaľ len pravdepodobne, obrovský filmový zážitok. V najbližších rokoch sa možno dočkáme crossoveru, o ktorom sme mohli do dnešného dňa len snívať.

Legendary hrá v projektoch obrovskú úlohu

Štúdio Legendary pomohlo v roku 2013 na svet priniesť film Pacific Rim od režiséra Guillerma del Tora. Neskôr sa opäť objavili pri filme Godzilla (2014) a opäť raz spolupracovali so štúdiom Warner Bros. Potom sa im taktiež podarilo spolupracovať s ďalším filmovým gigantom, štúdiom Universal. Stalo sa tak pri filme Kong: Ostrov lebiek. Tým si upevnili svoje základy v daných projektoch a preto sa Legendary predstaví aj v roku 2020 pri filme Godzilla vs Kong. A ako už bolo spomínané, tieto dve postavy sa ešte môžu predstaviť proti ďalšiemu, neľahkému súperovi.

Zaujímavá predstava, zdroj: screenrant

Collider si na mušku zobral režiséra filmu Pacific Rim: Uprising a v rozhovore si ho podrobne vyspovedali. Režisér Steven S. DeKnight nemal problém diskutovať a tak sa v našich hlavách rozžiarila veľmi zaujímavá myšlienka. Je to vôbec možné? Takto sa k tomu vyjadril samotný tvorca:

„Nechcem potvrdiť, že to je len nejaký Easter Egg. O tejto možnosti sme sa už rozprávali niekoľko krát. Viedli sme naozaj veľa diskusií. Pozrite, myslím, že by to bolo naozaj fantastické. Mať vesmír, v ktorom sa nachádza Pacific Rim univerzum a monštrá zo štúdia Legendary. Kedysi nereálne, no dnes sa to zdá ako prirodzený krok. A po treťom plánovanom filme sa všetko môže stať skutočnosťou. No pozor, ani zďaleka to nie je isté. Je to všetko len v teoretickej hladine. Ale ako veľký fanúšik, veľmi rád by som také niečo videl.“

godzilla vs. kong
Godzilla vs. Kong; Zdroj: scified.com

Pacific Rim, Kong a Godzilla v jednom filme?

Štúdia Legendary a Warner Bros. sú v tejto chvíli hlavné spojovacie články, pretože obe sa podieľali na distribúcii filmov Pacific Rim, Godzilla a Kong: Ostrov lebiek. A pri spolupráci ostanú aj pri naplánovanom filme Godzilla: King of the monsters. No tu sa nachádza jeden malý problém. Do hry sa pridáva štúdio Universal, ktoré sa vo veľkej miere podieľa na filme Pacific Rim: Uprising. Aj z toho dôvodu ostáva otázne, či sa všetky menované štúdia dohodnú a na strieborné plátno prinesú nezabudnuteľný filmový zážitok v podobe troch legendárnych stvorení.

Celá situácia sa začne vyostrovať až o pár mesiacov, kedy svoju premiéru zažije Uprising. Ak by to režisér DeKnight dokázal, všetko sa môže pobrať tým správnym smerom. Medzitým sa však ešte musíme pripraviť na iný crossover (Godzilla vs Kong), ktorý by sa mal objaviť niekedy v roku 2019. Na to, ako to celé dopadne, si budeme musieť ešte nejaký ten piatok počkať. 

Mohlo by sa ti páčiť

2 COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -