Nezmeškajte epické súboje v prvom traileri na anime seriál Pacific Rim: The Black od Netflixu

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Ste pripravení na návrat do sveta obrovských robotov bojujúcich s mimozemšťanmi? Pokiaľ áno, tak vám nemôže ujsť plnohodnotný trailer na anime seriál Pacific Rim: The Black. Ten rozšíri filmovú sériu, ktorá odštartovala v roku 2013 pod réžiou oscarového Guillerma del Tora. V tom čase snímka Ohnivý kruh zaujala okrem veľkorozmernej akcie aj svojim hereckým obsadením vrátane Charlieho Hunnama a Idrisa Elbu.

Pokračovanie Pacific Rim: Povstanie z roku 2018 už toľko chvály nepobralo, tentokrát sa na čele ukázali John Boyega a Scott Eastwood. Uzatvorenia filmovej trilógie sme sa síce nikdy nedočkali, no slovo dostane animovaný spin-off seriál, ktorý určite nemôže byť horší ako druhá časť.

Trailer na Pacific Rim: The Black

Súboj robotov Jaeger a monštier Kaiju sa tentokrát presunie do Austrálie. Pripravovaná séria nás zavedie ešte pred dejovú líniu pôvodných dvoch filmov. Svet ovládli Kaiju a celé ľudstvo sa ocitá v beznádejnej situácii, ktorú musia zachrániť dvaja súrodenci. Idealistický dospievajúci chlapec a jeho naivná mladšia sestra.

Tým sa podarí nájsť starého Jaegera a spoločnými silami sa púšťajú do najnáročnejšej misie v ich životoch. Obaja sú nútení pilotovať opusteného Jaegera cez nepriateľskú krajinu v zúfalej snahe nájsť svojich nezvestných rodičov.

“Ľudstvo porazilo Kaiju už dávno, no teraz sa musia všetci sústrediť na evakuáciu Austrálie. Pripojte sa k dvojici súrodencov a ich dávno opusteným Jaegerom, s ktorými bojujú na kontinente plného nebezpečenstva.”

Streamovací gigant Netflix nám začiatkom februára odhalil aj dátum vydania, ktorý padol na 4. marca 2021, čo je naozaj perfektné načasovanie. V rovnaký mesiac totiž príde do kín a na HBO Max veľkolepý súboj Godzilly a Konga, takže anime seriál bude akousi predohrou. Režisér Guillermo del Toro zároveň prejavil obrovský záujem o crossover medzi Kaiju z Pacific Rim a tými z MonsterVerse.

Anime pochádza z dielne showrunnerov Craiga Kylea a Grega Johnsona. Scenárista Craig Kyle sa najviac preslávil vďaka Marvelu, v ktorom je práve on stvoriteľom mutantky X-23 a v roku 2017 napísal scenár k filmu Thor: Ragnarok. Druhý menovaný tvorca patrí naopak do kategórie menej známych a práve táto animovaná sci-fi lahôdka by to mala zmeniť. Za výrobou bude stáť spoločnosť Legendary Enterteinment. O dokonalé animácie sa postará Animation Polygon Pictures.

Budete začiatkom marca sledovať nový prídavok do série Pacific Rim, alebo vás japonské animované seriály neoslovujú? Vaše názory nám dajte vedieť do komentárov.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

  1. no tak trailer vyzerá dobre ale jedno čo mi nesedí je informáca ohľadom toho do ake dejovej línií ten serial vlastne zapadá, niektore zahranične stránky píšu že sa to odohráva AŽ po tých dvoch filmoch, vy zas že pred nimi… mám v tom trocha chaos :)

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -