FilmyTrailery

Paddington 2 je späť v novom nádhernom traileri! Rysuje sa tu ďalšia skvelá britská séria?

Nový Paddington 2 trailer je plný britskej atmosféry a ich humoru!

Po prvom veľmi úspešnom filme bolo hneď jasné, že briti so svojim obľúbeným mackom ešte neskončili. Aj napriek mnohým neprajníkom, Paddingtonovi sa podarilo naozaj úspešne presadiť. S rozpočtom 55 miliónov dokázal zarobiť 270, no a u kritikov si stále drží fantastických 98%! Ak ste film videli, žiadne prekvapenie to pre vás nie je. Paddington si nás svojim výzorom a správaním získal už v prvých ukážkach.

Stačí to však? Tohto sme sa trošku báli. Dokáže Paddington zaujať aj niečím iným ako svojim výzorom? V prvom dieli áno, no málokrát sa stáva, že by aj pokračovanie mohlo vyzerať originálne a sviežo. Podľa tohto traileru však musíme usúdiť, že ak tu je nejaký zoznam výnimok, Paddington 2 sa v ňom objaví! Celá britská atmosféra, ich humor a aj pridanie Hugha Granta robia z tohto diela film, ktorý určite ani jeden rodič s dieťaťom nebude chcieť prešvihnúť. Veď presvedčte sa sami:

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=52x5HJ9H8DM]

Vrátia sa samozrejme všetci herci z prvého filmu. U nás film uvidíme v slovenskom znení tak ako pri prvom diely. Premiéru si film odbije 10. novembra, my si však na neho počkáme o 20 dní dlhšie, teda 30. novembra. Dúfame, že kvalita jednotky sa nevytratila, a že nás naozaj čaká pokračovanie hodné svojho mena. Každopádne, producent David Heyman nám priniesol ľuďmi zbožňovaného Harryho Pottera, takže ak sa pokračovanie vydarí, táto filmová séria len tak skoro neskončí! Na režisérsku stoličku sa opäť posadil Paul King, takže všetko by malo byť v poriadku. My sa už tešíme! Na záver prikladáme preložený teaser trailer, ktorý vyšiel už pred nejakou dobou:

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=WxbU1WJ–Qg]

Čo vravíte na trailer na pokračovanie tohto slávneho britského medvedíka? Páčil sa vám prvý film? Napíšte nám do komentárov.

About author

They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.
  Related posts
  FilmyOdporúčame

  Štúdio Warner Bros. odhalilo dátumy vydania filmov Matrix 4 a The Flash

  Filmy

  Film Šťastný nový rok ovládol kiná, je aktuálnou jednotkou návštevnosti

  FilmyVýber šéfredaktora

  Chystá Disney novú Planétu opíc? Režisér šokoval fanúšikov týmto prehlásením

  FilmyOdporúčameTrailery

  Krásna Gal Gadot sa vracia v prvom traileri na film Wonder Woman 1984

  Pridaj komentár