Najanglickejší medvedík je späť! Pozrite si trailer na pokračovanie britského hitu Paddington 2!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Pripravte sa na ďalšie dobrodužstvo! Paddington 2 trailer práve dorazil!

Producenti Harryho Pottera vedia, že stvorili opäť niečo veľké! Pokračovanie britského roddinného filmu na seba dlho čakať nenechalo, a prvý Paddington 2 trailer je na svete. Presne tak, prvý Paddington sa stal veľkým hitom. Má slušný zárobok v hodnote 268 miliónov, no hlavne vynikajúce recenzie. Na Rottentomatoes si tento macko stále drží 98%. No a zárobok aj hodnotenie je na takýto tichý britský film naozaj moc! To znamená klobúk dolu všetkým zúčastneným. 

Oficiálny plagát na film Paddington 2
Oficiálny plagát na film Paddington 2; Zdroj: goldposter.com

Uvidíme však, či takýto úspech prinesie aj pokračovanie. Už len vďaka novým hereckým menám môžeme povedať, že pôjde o naozaj veľké dobrodružstvo. Do pokračovania sa pochopiteľne vracajú všetci z prvého dielu, no mená ktoré k nim pribudli sú skutočne lákavé. Bavíme sa tu toitižto o Hughovi Grantovi, Brendanovi Gleesonovi a Jimovi Broadbentovi. Všetko veľmi slávne britské mená. Ak si totiž spomínate, Paddington je stále jeden z najbritskejších filmov na svete.

Kde však bude príbeh tohto marmelády jediaceho medvedíka pokračovať? V druhom dieli už Paddingtona uvidíme ako čestného člena rodiny Brownovcov. No a síce je Paddington vo svojom okolí veľkou hviezdou, na svoju rodinu nezabúda. Teta Lucy totižto slávi svoje 100. narodeniny a Paddington sa jej rozhodne kúpiť špeciálnu knihu. Bohužiaľ, niekto ju ukradne. Ostáva to teda na Paddingtonovi a Brownovcoch aby zlodeja dolapili. Aj keď, s Paddingtonovým šťastím to veru ľahké nebude. Zdržovať vás už však ďalej nemienim. Vychutnajte si tento nový trailer a nezabudnite, Paddington sa vráti už 10. novembra!

 [youtube https://www.youtube.com/watch?v=-RP3O7vLq3A]

Páči sa vám trailer? Aký je váš názor na prvý diel? Napíšte nám do komentárov.

ZDROJYoutube

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -