Sleduj Lily James a Sebastiana Stana v ukážke seriálu Pam & Tommy o uniknutom sex tape Pamely Anderson

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Dostali sme prvý teaser trailer k sérii Pam & Tommy, ktorú uvidíme exkluzívne na streamovacej platforme Hulu. V hlavných úlohách sa predstavia Sebastian Stan (The Falcon and The Winter Soldier) a Lily James (Baby Driver) v úlohách Tommy Leeho a Pamely Anderson. Dej ukáže divákom skutočný príbeh o prominentnom hollywoodskom páre, ktorý sa vzal po tom, čo sa poznali iba 96 hodín.

Seriál bude sledovať ich akčný vzťah, počas ktorého im v tom čase neznámy útočník ukradne osobnú sexuálnu nahrávku a vypustí ju online. Limitovanú sériu s ôsmimi časťami napísal Robert Siegel. Do režisérskeho kresla zasadol Craig Gillespie (Ja, Tonya), ktorého najnovší výtvor uvidíme na malých obrazovkách 2. februára 2022.

Teaser trailer k limitovanej sérii Pam & Tommy:

Už prvý teaser obsahuje niekoľko skvelých záberov, na ktorých vidieť búrlivú romantiku medzi dvoma hviezdami, vrátane krádeže ich sexuálnej nahrávky, ktorú ukradol nespokojný elektrikár Rand Gauthier (Seth Rogen). Tento skutok bol popísaný ako pomsta za to, že ho Lee vyhodil a taktiež na neho stihol namieriť zbraň.

Zverejnenie nahrávky bolo pre prominentný pár nočnou morou a napriek viacerým podaným žalobám nebol nikto nikdy z tohto zločinu obvinený. Z celého prípadu vzniklo iba jedno jediné ponaučenie – ak si už nahrávate sexuálne zážitky, strážte ich ako oko v hlave.

V seriáli taktiež účinkujú Seth Rogen ako Rand Gauthier a Nick Offerman ako strýko Miltie. K obsadeniu sa pripojili aj Taylor Schilling ako Erica Gauthier, Mike Seely ako Hugh Hefner a Andrew Dice Clay. Tento klasický príbeh o sexe, drogách a rokenrole s veľkými menami a veľkým egom sľubuje naozaj kuriózny zážitok. Nechýba ani lúpež alebo vydieranie, takže od tejto životopisnej série očakávaj hneď niekoľko žánrových mixov. Pravdepodobne sa máme na čo tešiť, ale to sa dozvieme až s príchodom oficiálneho traileru, ktorý by mal doraziť v priebehu budúceho mesiaca.

Páčil sa ti prvý teaser trailer k sérii Pam & Tommy od Hulu? Názor nám môžeš napísať dole do komentára.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -