Pán a pani Smithovci sa vrátia na obrazovky v novom zložení! Ktorá hviezda Star Wars sa objaví v hlavnej úlohe?

Nenechajte si ujsť

Ema Jedličková
Večne s hlavou v oblakoch alebo s nosom v knihách.

Pán a pani Smithovci ako seriál?

Čo vás nezabije, to vás posilní. Asi takto by sa dalo zhrnúť manželstvo, ktoré pán a pani Smithovci uzavreli v rovnomennej snímke z roku 2005. Streamovacia služba Amazon Prime Video sa rozhodla chopiť novej šance a divákom už onedlho prinesie televízny seriál s hviezdnym obsadením! Viete, ktorí známi herci si privlastnia spoločné priezvisko v pripravovanom projekte?

Amazon povoláva do služby len tých najlepších

Príbeh dvoch nájomných vrahov už pozná celý svet. Divoká láska, nebezpečné tajomstvá a množstvo bláznivej akcie pobavili divákov prvýkrát už pred viac než 15 rokmi. Nové a vylepšené spracovanie si najnovšie zobral na starosť Amazon, ktorý za výkonnú producentku vymenoval Francescu Sloane. Ako scenáristka už predtým spolupracovala na úspešnom seriáli Fargo. Sloane už s Amazonom svoje skúsenosti má a do novej funkcie sa tak vrhla s veľkou víziou.

Pán a pani Smithovci
Zdroj: wallpaperflare.com

Angelina Jolie a Brad Pitt ako špionážni manželia zasadili v pôvodnej snímke naozaj vysokú latku. Kto sa teda odhodlá prevziať ich žezlo v pripravovanom projekte?

V sérii instagramových stories sme mali za posledných 24 hodín možnosť zistiť najdôležitejšie informácie ohľadom nového reštartu príbehu. Ako očakávaný dátum premiéry sa uviedol rok 2022 a manželskú rivalitu nám stvárnia hereckí kolegovia Phoebe Waller-Bridge a Donald Glover! Tí sa už mali možnosť stretnúť počas spoločného vesmírneho dobrodružstva v Solo: A Star Wars Story, kde Glover stvárnil legendárneho Landa a Phoebe pre zmenu prepožičala hlas droidovi L3-37.

Jennifer Salke, vedúca Amazon Studios, bola z aktuálnych noviniek maximálne nadšená:

„Tak toto je vysnívaný tím! Donald a Phoebe sú dvaja z najtalentovanejších umelcov na svete. Je to naozaj sen – a tak to bude aj pre naše všeobecné publikum – mať tieto dve sily prírody ako hnací motor nášho kreatívneho tímu.“

Donald Glover Phoebe Waller-Bridge
Zdroj: rap-up.com

Na väčšiu dávku informácií si ešte budeme musieť nejaký čas počkať. Zvyšok obsadenia ešte oznámený nebol, ale už len z hlavných úloh máme obrovskú radosť. Glover, ktorý seriálovo figuroval najmä v šou Atlanta, si vyslúžil za svoj výkon niekoľko hereckých ocenení. Slová chvály a niekoľko zlatých sošiek neobišli ani Waller-Bridge a niet sa tak čomu diviť, že si Amazon Studios vybralo za hviezdy seriálu práve túto dvojicu.

Čo si myslíte o hlavnom obsadení? Myslíte si, že Pán a pani Smithovci bude ako seriál rovnako úspešný? Vaše postrehy a názory nám dajte vedieť do komentárov!

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

Najnovší obsah