Zlo nikdy nespí, ale čaká. Nový trailer k seriálu Pán prsteňov: The Rings of Power dráždi vzostupom Saurona

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Jednu z najočakávanejších udalostí na tohtoročnom Comic-Cone v San Diegu máme za sebou – nový trailer k sérii Pán Prsteňov: The Rings of Power. Panel Prime Video nadchol fanúšikov po celom svete novými zábermi, ktoré v celej dĺžke uvidíme za menej ako dva mesiace. Vidieť na nich povstanie Saurona, ako sa z neho stáva najobávanejšia záporná postava Stredozeme.

V príprave Amazonu nie je len jediná séria. V nasledujúcich rokoch by sme sa mali dočkať až piatich sérií, ktoré nám lepšie priblížia obdobie pred udalosťami z hlavnej dejovej línie Pána Prsteňov.

Nový trailer k sérii Pán Prsteňov: The Rings of Power

Ďalší trailer predstavil začiatok obdobia, o ktorom si elfovia a ostatné rasy mysleli, že bude patriť medzi tie pokojnejšie. Ako to však chodí vo fantazijnom žánri, zlo nikdy nespí a nová hrozba je naozaj blízko. V ukážke vidieť epickú povahu série, a to nielen s jej mnohými postavami a prostredím, ale aj tým, že v stávke je budúcnosť Stredozeme.

Zábery priniesli mix niekoľkých prekvapení vrátane prvého kontaktu Galadriel s palantírom (magická guľa, ktorá poskytuje pohľady do budúcnosti). Práve v tomto magickom predmete sa vznešenej elfke zobrazí Sauron a veľmi krutými spôsobmi začne po celom kontinente šíriť strach. Vráti sa dokonca aj Balrog, ktorého si môžeš pamätať z pôvodného filmu Pán Prsteňov: Spoločenstvo prsteňa (2001) ako stiahol Gandalfa Šedého (Ian McKellen) so sebou do zdanlivo bezodnej priepasti.

Seriál Pán Prsteňov: The Rings of Power predstavuje historický míľnik, pokiaľ ide o produkciu. Prvá séria bude najdrahšou sériou, aká bola kedy produkovaná v televíznom formáte. Rozpočet pol miliardy dolárov predsa len hovorí za všetko. Showrunnermi sú John D. Payne a Patrick McKay. O pilotný a druhý diel série sa postará režisér J. A. Bayona (Jurský svet: Zánik ríše). Premiéru na streamovacej platforme Prime Video uvidíme 2. septembra 2022.

Čo hovoríš na nový trailer k prvej sérii Pán Prsteňov: The Rings of Power, ktorý dorazí na Prime Video už v septembri? Názor nám môžeš napísať dole do komentára.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -