Do sveta Pána prsteňov prichádzajú temné časy. Nový trailer k seriálu The Rings of Power odhalil ďalšie epické zábery

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Prime Video zverejnilo nový trailer k vysoko očakávanému seriálu Pán prsteňov: The Rings of Power, ďalšej vzrušujúcej fantazijnej adaptácii inšpirovanej legendárnym spisovateľom J.R.R. Tolkienom. Séria nás tentokrát zavedie do Druhého veku Stredozeme a poslúži ako prequel k obľúbenej filmovej trilógii od režiséra Petera Jacksona.

Sauronov vzostup, príbeh kráľovstva Numenoru, ktorý čaká pád a posledná veľká aliancia medzi ľuďmi a elfami. Druhý vek toho ponúka naozaj veľa a preskúmame minulosť niektorých známych postáv. Súčasťou hlavného hereckého obsadenia sú totiž aj mladé verzie Elronda (Robert Aramayo) a Galadriel (Morfydd Clark). Nechýba ani spomínaný Sauron či dobrodružná výprava Isildura (Maxim Baldry), v ktorého snahe je stať sa veľkým ľudským vodcom a pomôcť spojencom v boji proti silám zla.

Nový trailer k seriálu Pán Prsteňov: The Rings of Power

Najnovší trailer odhalil, že nadchádzajúca séria sa vráti v čase k počiatkom Stredozeme, kedy na oblohe nebolo žiadne slnko a krajina bola pokrytá svetlom z dvoch posvätných valinorských stromov. Dostali sme taktiež pohľady na rôzne frakcie zo sveta Pána prsteňov, od elfov chrániacich lesy až po trpaslíkov žijúcich v ich mohutných stavbách na úpätí skál.

Povojnovú harmóniu a mier však onedlho začne narúšať temnota. Na skazu a smrť, ktorú po sebe zanechal Morgoth, prvý Temný pán, sa nezabudlo a jeho nástupca bude chcieť opäť ovládnuť celý svet. Hrdinovia z rôznych rás preto musia spojiť sily proti novému nepriateľovi Sauronovi, aby sa mu postavili a zahnali prichádzajúce zlo, ktoré sa zrodilo z tieňov poslednej veľkej vojny.

Oficiálna synopsa:

Seriál The Lord of the Rings: The Rings of Power od Prime Video prináša po prvýkrát na obrazovky najväčších hrdinov legendárneho Druhého veku Stredozeme. Táto epická výprava sa odohráva tisíce rokov pred udalosťami z kníh J.R.R. Tolkiena Pán prsteňov a Hobit. Divákov zavedie späť do éry, v ktorej boli vytvorené moc a sila, kde kráľovstvá vzrástli k sláve a padli do záhuby, nádej visela na vlásku a celý svet sa zahalil do temnoty. Séria začína v čase mieru a sleduje tie postavy, známe aj nové, ktoré čelia dlho obávanému zlu v Stredozemi.

Pán prsteňov: The Rings of Power má premiéru exkluzívne na Amazon Prime Video 2. septembra 2022. Do tej doby dostaneme ešte minimálne jeden oficiálny trailer a ďalšie epické upútavky, o ktorých ťa budeme informovať.

Páčil sa ti nový trailer k fantazijnému seriálu Pán prsteňov: The Rings of Power? Názor nám môžeš napísať dole do komentára.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -