Radovať sa, či plakať? – Panelák sa vracia na obrazovky televízie JOJ!

Nenechajte si ujsť

Nikola Mikšová
Nikola Mikšová
Milá, mladá, pekná, usmievavá :)

Seriál, ktorý sa vysielal neuveriteľných osem rokov. Vystriedal množstvo hercov a samozrejme aj samotný (hmotný) panelák vystriedal obyvateľov vo svojich bytoch. Rodinný seriál, ktorý prirástol mnohým k srdcu. Pre niektorých, mladších, to mohol byť aj kus ich detstva. 

Na drinku dole v bare
Na drinku dole v bare

 

Ďalšia séria príde roku v 2017

Televízia JOJ sa rozhodla k svojmu 15. výročiu prichystať veľké prekvapenie. Keďže večerný seriál bol veľmi obľúbený a Panelák bol istým symbolom, vrátia ho na obrazovky. A to už budúceho roku, ako sa vyjadril generálny riaditeľ JOJ Group Marcel Grega na facebookovom profile

Panelák sa stal fenoménom a cítime, že stále má čo ponúknuť. V roku 2017 sa tak vráti na obrazovky s novými časťami, ktoré už postupne začínajú vznikať.

Vieme, že seriál v posledných sériach nemal až tak veľkú sledovanosť. Dalo by sa to aj jednoducho vysvetliť tým, že seriál postupne strácal hercov a aj hlavné postavy. Taktiež pribúdali nové ako napríklad robotníci Imre a Gejza, vďaka ktorým sa seriál na jednu sériu snažil zmeniť na jemný odvar sitcomu a v ďalšej to znova bolo ľahké drama. Niet divu, že niektorí boli mierne otrávení. Môžeme len dúfať, že nasledujúce epizódy budú po pauze oveľa lepšie a v paneláku to zase začne žiť. 

obľúbená dvojica Imre a Gejza
obľúbená dvojica Imre a Gejza

 

Ľudia však majú otázky. Čo s Jurajom Slezáčkom a jeho postavou Emila? Ostane pani Janka sama? Predsa len boli to postavy, ktoré vydržali v seriáli do úplného konca. A nebolo toho už dosť? Koniec je predsa len koniec.

A čo vy? Tešíte sa, alebo tomu šancu nedávate? 

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -