Svet spoznal Pantonte Farbu roka 2024. Obľúbený výrobca v nej ponúkne svoje nové smartfóny

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Smartfóny v Pantone Farbe roka 2024

Pantone Farba roka, ktorú vyhlasuje Pantone Colour Institute, je edukačný program, ktorý sa zameriava na symbolickú povahu farieb. Tento rok si pripomíname 25. výročie programu Pantone Farba roka s vybranou farbou PANTONE 13-1023 Peach Fuzz. Zamatovo jemný broskyňový odtieň, PANTONE 13-1023 Peach Fuzz má príjemnú, nežnú esenciu, ktorá stelesňuje pocity spolupatričnosti, komunity a spolupráce.

Spoločnosť Motorola a spoločnosť Pantone sa už druhý rok spojili, aby vytvorili zariadenia v Pantone Farbe roka. Vo farbe PANTONE 13-1023 Peach Fuzz budú dostupné hneď dve zariadenia motorola razr 40 ultra a motorola edge 40 neo.

O pokračujúcom partnerstve povedal Ruben Castano, manažér zákazníckych skúseností a dizajnu v spoločnosti Motorola: „Ako sa technológie prelínajú s ľudstvom, veríme, že farba poskytne nástroj na vyjadrenie a hlbšie a zmysluplnejšie zážitky s našimi zariadeniami. To zahŕňa prekročenie hraníc zariadení a samotného softvéru. Pantone Farba roka 2024 presne to robí, pretože spája virtuálny svet, v ktorom žijeme, a našu túžbu nadviazať hlbšie spojenia a pohodu.“

pantone farba roka 2024 oficialne
Zdroj: Pantone

Prečo práve tieto zariadenia?

Pri výbere zariadení, ktoré obsahujú farbu PANTONE 13-1023 Peach Fuzz, spoločnosť Motorola uvažovala o farebnom posolstve a jeho dôraze na silu ľudského spojenia. Prečo práve tieto zariadenia?

motorola razr 40 ultra umožňuje výrazným jednotlivcom vyniknúť z davu vďaka svojmu ikonickému, sklápaciemu dizajnu.

motorola edge 40 neo je zariadenie, ktoré dáva do centra dizajnu farby. A odtieň PANTONE 13-1023 Peach Fuzz vo vegánskej koži dopĺňa dizajn zariadenia.

Obe zariadenia ponúkajú funkcie vyvinuté na posilnenie našej spoločnej ľudskosti. Patria k nim aj softvérové ponuky spoločnosti Motorola. Moto Unplugged sa sústreďuje na dôležitosť vedomých prestávok od nášho zariadenia, zatiaľ čo Family Space podporuje rodiny, aby skúmali technológie.

„Bolo úžasné spolupracovať so spoločnosťou Motorola a vidieť jej odhodlanie umožniť kreativitu, prepojenie a personalizáciu prostredníctvom farieb na jej zariadeniach, a tohtoročná farba má mimoriadny význam pre využitie spojenia, komunity a osobnej pohody,“ povedala Laurie Pressman, viceprezidentka Pantone Colour Institute.

„Naša Pantone Farba roka 2024, PANTONE 13-1023 Peach Fuzz, dokonale spája virtuálny a reálny život, takže je ideálnou farbou pre fyzickú podobu digitálnych zariadení. Tešíme sa na to, ako naše publikum využije funkcie, ktoré ponúka spoločnosť Motorola, aby umožnila a uľahčila ďalšie prepojenia.“

motorola razr 40 ultra a motorola edge 40 neo vo farbe Pantone Farba roka 2024 budú dostupné na vybraných trhoch v Európe a na Blízkom východe. Úplné informácie o cenách a špecifikáciách nájdete na webstránke motorola.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -