Morgan Freeman sa vydáva na stopu pašerákov ľudí v novom traileri filmu Paradise Highway

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Filmové štúdio Lionsgate zverejnilo oficiálny trailer k novému intenzívnemu trileru Paradise Highway. Hlavné úlohy prezvali Morgan Freeman a Juliette Binache (Čokoláda). Druhá menovaná sa predstaví ako vodička kamiónu, ktorá bude nevedome zapojená do nelegálnej operácie obchodovania s ľuďmi. Freeman v úlohe veterána sa ju pokúsi vystopovať a spoločne s mladým dievčaťom zaniesť do bezpečia. Dvojica sa totiž ocitne na veľmi nebezpečnej ceste, ale plán je jasný – zastaviť toho, kto stojí za týmto neľudským plánom.

Oficiálny trailer k trileru Paradise Highway

Trailer začína na temnejšej nôte, ktorá nastaví atmosféru filmu tým drsnejším smerom a chýbať nebude ani veľká naháňačka. Bývalého člena ozbrojených síl (Freeman) s 50-ročnými skúsenosťami si zavolajú do rezidencie, kde neznámi muži väznili v klietke mladé dievča menom Leila (Finley). Záhadným spôsobom sa jej podarilo zmiznúť, a tak sa Freeman vydáva na poľovačku, aby ju našiel a zastavil všetky nelegálne aktivity.

Medzitým sa Sally (Binoche) venuje svojim zvyčajným pracovným povinnostiam, kým ju jej brat Dennis (Grillo) nepožiada z väzenia o láskavosť. Aby prežil, musí Sally vziať to isté dievča, ktoré hľadá Freeman a polícia, na miesto určenia. Odtiaľto sa začína hra na mačku a myš, kedy sa Freeman vydáva na stopy Sally a Leily. Situácia sa zvrtne v momente, čo Leila zabije muža, ktorému mala byť doručená. Sally neostáva nič iné, ako jej pomôcť, čím sa obe stanú terčom pašerákov.

Binoche a Freeman nebudú jedinými hviezdami filmu. Vo vedľajších úlohách sa predstavia aj Frank Grillo (Patrola) a Hana Finley. Zoznam hereckého obsadenia doplnili Cameron Monaghan, Veronica Ferres a Christiane Seidel. Paradise Highway napísala a zrežírovala Anna Gutto, pre ktorú film znamená celovečerný debut. Novinka vychádza v digitálnej podobe a vo vybraných kinách. Premiéra dorazí už tento mesiac 29. júla 2022.

Paradise Highway oficiálny trailer plagát
Zdroj: collider.com

Páčil sa ti oficiálny trailer k trileru Paradise Highway v hlavnej úlohe so skvelým Morganom Freemanom? Názor nám môžeš napísať dole do komentára.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -