Top Gun: Maverick odložený; Mission: Impossible 7 neuvidíme tento rok vôbec

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Štúdio Paramount Pictures opäť mení dátumy premiér svojich filmov. Po spustení vlastnej streamovacej služby Paramount+ to vyzeralo tak, že je všetko na dobrej ceste. Ich filmy majú byť dostupné online už 45 dní po premiére v amerických kinách. Ale ani to nezaručilo, aby ich dátumy vydania viac ostali nedotknuté. Práve naopak, prišiel jeden veľký domino efekt.

Situácia v Spojených štátoch sa stále zlepšuje a do konca mája plánujú zaočkovať všetkých dospelých Američanov. Kiná v New Yorku a Los Angeles otvorili svoje kinosály za prísnych protipandemických opatrení s limitovanou kapacitou. Avšak zvyšok sveta vrátane Slovenska ešte pripravený nie je, preto sa aj Paramount rozhodol počkať a opäť odložiť svoje filmy.

Paramount opäť odkladá dátumy premiér

Tom Cruise a jeho husárske kúsky si musia počkať hneď dvakrát. Top Gun: Maverick mal do kín priletieť už toto leto na Deň nezávislosti. Tento príznačný dátum vydania bol odložený na 19. november, kde vyfúkol slot inej akčnej pecke. Mission: Impossible 7 vďaka tomu neuvidíme tento rok vôbec. Špionážny agent Ethan Hunt sa do kín vráti až 27. mája 2022.

A keď už sme pri tom, preložené bolo aj pokračovanie – Mission: Impossible 8 – z budúcoročného novembra na 7. júl 2023.

Oficiálna fotka z filmu Mission: Impossible 6
Zdroj: ifuun.com

Nemusíte sa báť, máme pre vás aj (jednu jedinú) dobrú správu. Pamätáte si na sériu G.I. Joe? Film Snake Eyes: G.I. Joe Origins dorazí do kín o niekoľko mesiacov skôr, z 22. októbra bol presunutý na 23. júl. Tu dobré správy končia a nový Jackass obsadil dátum vydania 3. septembra. Asi najväčší odklad čaká adaptáciu kultovej stolovej hry Dungeons & Dragons, ktorú sme si mali užiť 27. mája 2022. Posúva sa takmer o celý rok na 3. marca 2023.

Dátumy vydania dokonca dostali aj filmy, ktoré ich doteraz vôbec nemali. Či sa jedná o správny krok ukáže až čas.

Nepomenovaný Bee Gees film – 4. november 2022
Nepomenovaný Star Trek film
– 9. jún 2023
The Shrinking of Treehorn
– 10. november 2023
Imaginary Friends – 17. november 2023

Čo hovoríte na nové dátumy premiér filmov od Paramount? Mrzí vás odklad Top Gun: Maverick alebo Mission: Impossible 7? Vaše názory nám dajte vedieť do komentárov.

Zdroj: collider.com, collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -