Obľúbená hororová séria Paranormal Activity chystá návrat. Kto sa postará o siedmu časť?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Režisér Christopher Landon sa vráti za kormidlo filmu Paranormal Activity 7, ktorý by mal byť už v procese vývoja. Tvorca naposledy zrežíroval dvojicu filmov zo série Happy Death Day a ako môžeme vidieť, hororom ostal verný aj tentokrát.

Takúto novinku nám prezradil šéf produkčnej spoločnosti Blumhouse, ktorý momentálne promuje film Neviditeľný. Počas jedného z rozhovorov bol Jason Blum požiadaný, aby sa vyjadril k siedmemu filmu zo série Paranormal Activity. A myslíme si, že vyjadrenie hlavy spoločnosti Blumhouse znie jasne:

„Vyrábame nový Paranormal Activity. Na palube máme Chrisa Landona, ktorý napísal scenár ku skoro všetkým filmom zo série. On je pre nás tým pravým režisérom a podujme sa aj filmu Paranormal Activity 7.  To samozrejme ešte nie je titulný názov.“

Bude film Paranormal Activity 7 kvalitným hororom?

Christopher Landon nastúpil do horovej série ešte v roku 2010, kedy k pôvodnému filmu napísal scenár. Neskôr sa podieľal na tvorbe scenárov pri treťom a štvrtom filme. Svoju úlohu si splnil aj v roku 2014, kedy sa pri piatom filme objavil v pozícii režiséra.

Posledné pokračovanie vyšlo ešte v roku 2015 a v ňom sa tvorca už neobjavil. To sa našťastie v nadchádzajúcom filme zmení a Landon sa tak vráti za kameru nízkorozpočtových filmov z dielne strašidelného domu Blumhouse.

Zdroj: slashfilm.com

Pripíše si spoločnosť Blumhouse na svoje konto ďalší zárobkový film?

Podrobnosti o príbehu filmu by sme hľadali len márne a zatiaľ nám tvorcovia všetko utajujú. Je možné, že sa dočkáme nejakého reštartu, alebo sa bude pokračovať v starej známej sérii? Kto vie, ale jedno sa tvorcom odoprieť nedá. Celkovo si tento zväzok hororových filmov dokázal zarobiť krásnych 890 miliónov dolárov.

Režisér Christopher Landon v súčastnosti dokončuje zatiaľ nepomenovaný horor/thriller, v ktorom sa objavilo herecké duo Vince Vaughn a Kathryn Newton. Dokončiť by ho mal ešte v priebehu tohto roku a potom sa bude môcť konečne pustiť do projektu Paranormal Activity 7.

Ak pôjde všetko podľa plánu, filmu by sme sa mali dočkať 19. marca 2021. Či sa tak stane nevieme, ale všetky potrebné informácie sa vám budeme snažiť priniesť čo najskôr.

Tešíte sa nadchádzajúci horor Paranormal Activity 7? Vaše názory nám nezabudnite napísať do komentárov. 

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -