Horor Paranormal Activity: Next of Kin prichádza v prvom traileri s úplne novým originálnym príbehom

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Paramount sa s fanúšikmi duchárskych hororov podelil s ďalším mrazivým kúskom v spolupráci s Blumhouse. Nový trailer k filmu Paranormal Activity: Next of Kin nevyzerá vôbec zle a podľa slov Jasona Bluma, tento nový originálny príbeh by mal opäť do franšízy Paranormal Activity vdýchnuť život.

Do režisérskeho kresla zasadol William Eubank, ktorý vychádzal zo scenára od skúseného Christophera Landona (Všetko najhoršie 2). Paranormal Activity: Next of Kin debutuje exkluzívne na streamovacej platforme Paramount+ už tento mesiac 29. októbra 2021.

Trailer k hororu Paranormal Activity: Next of Kin

Najnovšia upútavka odhaľuje Margot (Emily Bader), mladú ženu, ktorá sa rozhodne natočiť dokument o odľahlej amišskej komunite, odkiaľ pochádza jej dávno stratená matka. V snahe spojiť sa so svojimi rodinnými koreňmi, Margot dokumentuje každodenný život miestnych ľudí izolovaných od zvyšku sveta.

Netrvá dlho a hlavná postava príbehu je svedkom hrôz, za ktorými sa skrýva veľmi temná minulosť. Jej matka bola zapletená do kultu uctievajúceho démonov a prítomnosť týchto hrôzostrašných entít uvidíme aj vo filme.

Okrem Emily Bader si vo filme zahrali aj Roland Buck III, Dan Lippert a Henry AyersBrown. Christopher Landon si okrem scenára skúsil aj pozíciu výkonného producenta po boku Stevena Schneidera a Jennyho Hinkeya. Producentmi sú Jason Blum a Oren Peli.

Oficiálna synopsa:

„V Paranormal Activity: Next of Kin, dokumentaristka sleduje Margot, ako mieri do odľahlej amišskej komunity v nádeji, že sa stretne a spozná jej dávno stratenú matku. Po sérii podivných udalostí a objavov si však čoskoro uvedomí, že táto komunita, ktorá ich privítala, môže skrývať niečo zlovestné…“

Paranormal Activity: Next of Kin trailer plagát
Zdroj: collider.com

Páčil sa ti nový trailer k hororu Paranormal Activity: Next of Kin od štúdia Paramount? Svoj názor nám nezabudni napísať dole do komentára.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -