Paris Games Week 2017 – Sony nám prinieslo trailery ako na nové tituly, tak aj na očakávané hry!

Nenechajte si ujsť

Včera sa začal Paris Games Week vo Francúzku a Sony nám hneď ukázalo nové upútavky na PlayStation 4 a PlayStation VR hry. Počas dvoch hodín nám Sony predstavilo až 30 hier!

Tento rok PGW slúžilo ako mini E3, fanúšikom predstavilo čo ich čaká nadchádzajúcich pár mesiacov, Sony prezentácia obsahovala aj malé herné tituly spolu s veľkými známymi titulmi. Väčšina hier nebola ešte vôbec predstavená pred PGW.

The Last of Us: Part II

Sony si nechalo novú upútavku na úplný koniec, ktorá nám predstavila nové postavy a príbeh. Máme sa na čo tešiť!

Ghost of Tsushima

Od tvorcov Infamous nám Sucker Punch ukázalo prekvapenie hneď na začiatku menom Ghost of Tsushima, ide o open world hru v ktorej budete hrať za osamelého samuraja z feudálneho Japonska počas prvej mongolskej invázie na Japonsko, ktoré sa odohralo v roku 1274. Takzvaný Kublai Khan, ktorý stvoril dynastiu v Číne a obsadil Kóreu. Keď ho more zastavilo, tak žiadal japonského cisára aby sa poddali Mongolom. Samozrejme, to cisár odmietol. Tak všemocný Khan sa vydal na more dobiť malý ostrov menom Tsushima, ktorý bol aj strategickým miestom pre obchodovanie a vojsko. O príbehu sa zatiaľ veľa nevie ale developeri nás uisťujú, že sa máme na čo tešiť!

Spider-Man

Nový Spider-Man od Insomaniac games bude mať nadupaný príbeh, ktorý sme mohli uvidieť v upútavke od Sony. Ten nám nielen ukázal poriadne zaujímavý príbeh ale aj veľa pavúčej akcie! Dátum vydania nieje ešte známy.

God of War

Samozrejme by to nebolo ono bez God of War, dočkali sme sa novej upútavky, v hlavnej roli Kratos. Dátum vydanie ešte nie je známy ale pravdepodobné vydanie by malo byť v prvej štvrtine roku 2018.

Star Wars Battlefront 2

S každou novou upútavkou na Star Wars Battlefront 2 nás čím ďalej tým viac ohromujú. Vydanie nás čaká už budúci týždeň.

Call of Duty: WW2

Nové DLC s názvom The Resistance, ktoré bude na PS4 vychádza 30.1.2018.

Detroit: Become Human

Štúdio Quantic Dream nám ukázalo novú upútavku pre Detroit: Becoma Human. V traileri sme si zažili násilnú atmosféru. Každé vaše rozhodnutie má vplyv na príbeh. Vychádza na jar 2018.

Shadow of the Colossus

Sony nám predstavilo novú upútavku na Shadow of the Colossus, v ktorej nám ukazuje prekrásny svet, v ktorom je vašou úlohou poraziť 16 kolosov. Vyzbrojený len s mečom a lukom sa vydáte cestu za záchranou dievčiny. Vychádza 6. 2. 2018.

Horizon Zero Dawn: The Frozen Wilds DLC

Prvé a pravdepodobne aj posledné dlc nás čaká o týždeň.

Destiny 2: Curse of Osiris

Nový trailer nám ukazuje nové DLC na Destiny 2 s názvom Curse of Osiris, ktorého sa môžme dočkať 5. 12. 2017.

Far Cry 5

Môžme sa tešiť na plno co-op akcie, ktorú nám ukazuje nová upútavka na Far Cry 5. Hry sa dočkáme 27. 2. 2018.

Resident Evil 7: Not a Hero DLC

Nové DLC, v ktorom sa postavíte proti Lucasovi Bakerovi za Chrisa Redfielda. DLC bude dostupné už 12. 12. 2017 a bude zadarmo.

Final Fantasy XV: Ignis Episode and Monster of the Deep

Dočkáme sa aj prídavnej kapitoly na PS4 Exkluzivitu Final Fantasy XV, ktorá sa ukázala v novom traileri. DLC vychádza 13. 12. 2017.

Monster Hunter World

Upútavka nám ukázala, že už 9. 12. 2017 si môžete vyskúšať hrať za lovca monštier!

Guacamelee 2

Pokračovania od štúdia DrinkBox sa dočkáme už budúci rok.

LocoRoco 2 Remastered

LocoRoco 2 Remastered sa dočkáme už 9. 12. 2017 dokonca až v 4K!

ZDROJign

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

Najnovší obsah