Pozrite si tie najlepšie paródie na videoklip pesničky ‚I Love It‘ od Lil Pumpa a Kanyeho Westa!

Nenechajte si ujsť

Betka Múcsková
Betka Múcsková
Volám sa Betka, mám 23 rokov a som študentkou žurnalistiky a sociálnej antropológie v Brne. Denne pozerám filmy a seriály. Okrem nich ma baví umenie v rôznych podobách: rada kreslím, maľujem, čítam, vyrábam, píšem,... Verím, že kreativita a tvorenie dokáže človeku dávať viac, než čokoľvek iné.

Paródie na I Love It

Pieseň I Love It zažila po vydaní okamžitý výbuch na internete. Vyskakovala na nás všade – portály o nej písali, ľudia o nej rozprávali a zdieľali ju, na Instagrame sa chvíľu nedalo nič iné nájsť! Aj my sme vám po jej vydaní priniesli článok, ktorý si určite choďte pozrieť. Neverím, že sa nájde niekto, kto o nej ešte nepočul. My vám preto dnes prinášame tie najlepšie paródie na pesničku I Love It, ktoré sme na internete našli!

The Late Late Show

Chvíľu po vydaní sa ako jedna z prvých paródií objavila práve táto od Jamesa Cordena, v ktorej sa objavuje spolu s Reggiem Wattsom. Spievajú tam, ako inak, o populárnej americkej show s názvom The Late Late Show. V tejto show máva James Corden hostí, s ktorými vedie dialógy. No asi najviac ju preslávilo Jamesovo Carpool Karaokekaraoke s celebritami, ktoré sa odohráva v aute a počas cesty. Je to pravdepodobne najobľúbenejšia časť celej show.

JustSul

Ďalšou podarenou paródiou je toto video od komika z Indie. Pochádza z Mumbaiu, no momentálne pracuje ako mechanický a elektrotechnický inžinier v USA. Vo voľnom čase sa baví natáčaním komických videí. Jedným z nich je aj táto paródia. Svoju komédiu zakladá na svojom indickom prízvuku, ktorý baví tisícky ľudí po celom svete.

Brent Rivera

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

This is what my friends and I do in our free time?? @_calebburton #iloveitchallenge TAG A FRIEND?

Príspevok, ktorý zdieľa Brent Rivera (@brentrivera),

Túto paródiu vytvoril mladý americký youtuber Brent Rivera. Brent vytvára na svojom kanáli na YouTube rôzne krátke vtipné videá zo života. Po novom začal vytvárať aj skeče, ktoré netrvajú ani minútu. Tie pridáva na svoj instagram. Tam môžete nájsť aj túto vtipnú paródiu, ktorú spravil so svojím kamarátom Calebom Burtonom. Okrem YouTubu sa v minulosti venoval aj Vine-om.

Evžen

Nedá mi sa nezmieniť aj o najznámejšej slovenskej paródii tejto pesničky. Jeho tvorcom je mladý slovenský youtuber Evžen, ktorý je zároveň bratom známejšieho youtubera Selassieho. Aj toho môžme v tejto paródii vidieť.

Paródií na I Love It je naozaj veľa. My sme si pre vás pripravili tento výber. Paródie sú skvelý spôsob zviditeľnenia sa pre začínajúcich komikov, no aj pre už zabehnutých vtipkárov, ktorí nám vedia vyčarovať úsmev každým videom.

Ktorá paródia sa vám páčila najviac? Dajte nám vedieť do komentárov!

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -