2. časť – Partneri šiestich kamarátov zo seriálu Priatelia. Ako sa ich vzťahy počas desiatich sérii premiešali?

Nenechajte si ujsť

Zombie hit Vlak do Pusanu dostal veľkolepé pokračovanie | Peninsula RECENZIA

Peninsula RECENZIA Peninsula RECENZIA - Keď už máme pocit, že sme v zombie hororoch videli všetko, zrazu príde niečo ako Vlak do Pusanu. Tento nadupaný...

KVÍZ – Ktorá postava zo seriálu The Boys si ty? Otestuj sa v našom kvíze a zisti to

The Boys KVÍZ Druhá séria seriálu The Boys od spoločnosti Amazon je od minulej stredy celá vonku. Mali sme možnosť pozrieť si ďalších 8 častí,...

Apple Event predstavil dva základné modely iPhone 12 a iPhone 12 mini s najvýkonnejšími procesormi súčasnosti

Aj keď sme si museli počkať o niečo dlhšie, Apple sa už cíti pripravene a októbrový digitálny event "Hi, Speed" nám konečne predstavil vysoko...

Ako si Butcher a jeho banda poradili s novou hrozbou? | 2. séria The Boys RECENZIA

2. séria The Boys RECENZIA 2. séria The Boys RECENZIA - Po roku čakania nám na Amazon Prime Video pristála každý týždeň nová časť tohto...
Betka Múcsková
Betka Múcsková
Volám sa Betka, mám 21 rokov a som študentkou žurnalistiky a sociálnej antropológie v Brne. Denne pozerám filmy a seriály. Okrem nich ma baví umenie v rôznych podobách: rada kreslím, maľujem, čítam, vyrábam, píšem,... Verím, že kreativita a tvorenie dokáže človeku dávať viac, než čokoľvek iné.

Partneri šestice zo seriálu Priatelia

V desiatich sériách populárneho sitkomu Priatelia šestica hlavných protagonistov zažila niekoľko romantických vzťahov a rozchodov, kým si našli toho či tú pravú. Niektorí vystriedali viac partnerov, iní iba zopár. Jeden z nich sa dokonca uponáhľal aj so svadbami a rozvodmi… všetci vieme, o kom hovorím. Bolo ich tak veľa, až sa medzi nimi strácame. Preto vám prinášame zoznam, v ktorom sa objavia tí hlavní a zapamätateľní partneri hlavných postáv zo seriálu Priatelia. Tento článok obsahuje spoilery. 

Tento článok je taktiež druhou časťou zoznamu. Prvú časť, kde sú spomenutí ďalší partneri šestice zo seriálu Priatelia, nájdete na predchádzajúcom odkaze.

Rachel Green

Joshua BurginRachelin klient v predajni, ktorý sa jej veľmi páčil. Dlho sa jej nedarilo ho zbaliť. No nakoniec sa predsa len dali dokopy. No keď Rachel (opäť) žiarlila na Rossov vzťah a na to, že sa ide ženiť, začala šalieť a požiadala Joshuu o ruku. Po štyroch stretnutiach. Joshua veľmi rýchlo utiekol z tohto bláznivého vzťahu.

Paul Stevens – Paul bol otcom dievčaťa, s ktorým Ross chodil. Nemal ho veľmi v láske, a tak Ross poprosil svojich kamarátov, aby mu spravili dobré meno. Rachel však celý plán prezradila a nakoniec skončila s Paulom na gauči u nej doma. Ich vzťah trval nejaký čas, no keď Paula konečne donútila, aby sa jej otvoril a povedal jej niečo o sebe, otvorila tým brány plné sĺz a nariekania. Nevydržala to a s uplakaným Paulom sa rozišla.

rachel a paul
Zdroj: youtube.com

Tag Jones – Tag sa stal Racheliným asistentom vo firme Ralph Lauren. Rachel ho prijala hlavne kvôli tomu, že sa jej páčil. Začali spolu potajme chodiť, no keď Rachel oslavovala tridsiate narodeniny, uvedomila si, že by sa už mala pomaly usadiť, a že Tag nie je ten, s kým vidí svoju budúcnosť.

Gavin Mitchel – Rachelin kolega, ktorý jej chcel prevziať prácu. Nezačali práve najlepšie – stále sa hádali a urážali, no keď jej na narodeniny daroval krásny šál a ospravedlnil sa jej, Rachel sa naňho začala dívať inak. A po tom, ako ju pobozkal na balkóne bolo rozhodnuté. Avšak situácia nebola jednoduchá. Rachel stále žila s Rossom, mala novorodenú dcéru a nevedela, na čom vlastne je. Gavin a Rachel sa tak nikdy nedali poriadne dokopy kvôli zlému načasovaniu.

Monica Geller

Richard BurkeMonica sa zaľúbila do o dvadsaťjeden rokov staršieho muža – kamaráta jej otca, po tom, ako sa rozviedol. Ich vzťah bol plný komplikácii a kontroverzie, no ich láska bola naozaj silná. Keď mu však Monica oznámila, že chce mať v budúcnosti deti a zistila, že Richard nie, museli sa rozísť. Monica sa ešte dlho z tohto rozchodu spamätávala a neskôr v seriáli si dovolila ešte chvíľku slaboty, keď s ním znova nadviazala intímny kontakt. No to nevydržalo dlho.

Partneri zo seriálu Priatelia - monica a richard
Zdroj: screenrant.com

Julio – Monicin kolega Julio si získal jej srdce svojím poetickým srdcom a európskou národnosťou. Keď však napísal báseň o prázdnej váze, ktorá mala reprezentovať všetky “prázdne” ženy v Amerike, Monica sa s ním rozišla a strápnila ho pred celou reštauráciou, kde pracovali.

Pete Becker – milionár, ktorý sa zaľúbil do Monicy. Tá však k nemu najprv nič necítila, no neskôr mu city opätovala. Myslela už aj na to, že si ho vezme. Keď sa však stal zápasníkom a v každom zápase takmer prišiel o život, Monica sa s ním rozišla, pretože sa na to nedokázala pozerať.

Timothy Burke – áno… ďalší Burke. Richardov syn. Napriek tomuto faktu dali spoločnému vzťahu šancu. Nemusím snáď však vysvetľovať, prečo im to nefungovalo a ich vzťah trval veľmi krátko.

Phoebe Buffay

Policajt Gary – jeho odznak našla Phoebe v kaviarni a pred jeho vrátením sa ho rozhodla vyskúšať. Keď však chcela “pokutovať” Garyho, vysvitlo, že to je jeho odznak. No nezadržal ju. Namiesto toho ju pozval na rande a dali sa dokopy. Dokonca sa po istom čase k sebe aj nasťahovali. Keď však Gary zastrelil vtáka, pretože bol hlučný, Phoebe ho opustila.

phoebe a gary
Zdroj: youtube.com

Parker – Phoebe spoznala Parkera v čistiarni a úplne jej zobral dych. Bol tým najpozitívnejším človekom, akého kedy stretla. Všetko ho nadchýnalo. Sprvu jej to prišlo milé, no táto jeho vlastnosť ju veľmi rýchlo omrzela a nedokázala ho vystáť.

Mike Hannigan – muž, ktorého si Phoebe nakoniec vzala. Mali svoje obdobia, keď boli spolu aj od seba, no na koniec sa Mike odhodlal a získal Phoebe pre seba. Najväčším problémom bolo, že Mike sa nechcel ženiť. Phoebe však snívala o svadbe a manželstve. Kvôli tejto nezhode sa rozišli, no nedokázali na seba prestať myslieť. Medzi časom sa do New Yorku vrátil David a Phoebe s ním začala znova chodiť. Mike sa s ním však popasoval a vyhral Phoebe naspäť. Nakoniec sa aj vzali a žili spolu.

Ross Geller

Emily Waltham – dievča z Anglicka, ktoré sa zaľúbilo do Rossa. Ross z nej bol úplne mimo. Keď odchádzala naspäť do Anglicka, vyznal jej lásku. O niekoľko dní neskôr sa dali dokopy a po pár týždňoch sa chceli vziať. Na svadbe však Ross povedal zlé meno. Uhádli ste, povedal Rachel namiesto Emily. Tá sa naňho nahnevala a hneď po obrade mu ušla. Po tom, ako sa Ross asi stokrát ospravedlnil, sa mu rozhodla dať druhú šancu, ak vypustí Rachel zo života. To však nedokázal a tým zapečatil už druhý rozvod vo svojom živote.

Partneri zo seriálu Priatelia - ross a emily
Zdroj: andsotoshop.com

Elizabeth Stevens – Paulova dcéra a Rossova študentka, s ktorou Ross začal potajme chodiť. Nemal to dovolené ani od školy, ani od jej otca, no napriek tomu si dokázali vybudovať vzťah. Po istom čase si však Ross uvedomil, že vekový rozdiel medzi nimi hrá väčšiu úlohu, než si myslel a tak sa s ňou rozišiel.

Mona – tú Ross spoznal na svadbe. Dali sa dohromady, no Ross nebol práve ukážkovým partnerom. Kvôli stresu z Rachelinho tehotenstva na ňu často zabúdal, nevedel, čo zo vzťahom robiť a keď Mona zistila, že sa k nemu Rachel (ktorá čakala Rossovu dcéru) nasťahovala, už to nevydržala a rozišla sa s ním.

Charlie Wheeler – najprv s Charlie chodil Joey, no po tom, ako sa rozišli, po nej skočil Ross. Obaja boli paleontológovia a stále sa mali o čom rozprávať. No keď jej bývalý priateľ rozhodoval o tom, či dostane Ross grant na výskum, objavili sa prvé problémy. Ten grant mu chcel poskytnúť pod podmienkou, že sa rozíde s Charlie. Tá si to šla s jej bývalým vybaviť, no opäť sa doňho zaľúbila a na Rossa úplne zabudla.

Joey Tribbiani

Janine Lecroix – tanečníčka, ktorá sa nasťahovala po Chandlerovi do bytu k Joeymu. Joey sa do nej zaľúbil a zvábil ju na svoj šarm. Janine sa však nedokázala spriateliť s Monicou a Chandlerom, a tak sa s ňou Joey rozišiel a musela sa odsťahovať.

joey a janine
Zdroj: youtube.com

Erin – dievča, s ktorým Joey plánoval iba jednorázovku, no Rachel, Phoebe a Monica ho presvedčili, aby jej dal šancu. Joeymu sa mať priateľku zapáčilo, no Erin ho nakoniec poslala k vode s rovnakými výhovorkami, ktoré jej chcel on povedať po ich prvom stretnutí.

Charlie Wheeler – o ňu mal najprv záujem Ross, no keď zistil, že jej predošlí partneri boli výhercovia Nobelových cien, zľakol sa. No zrazu sa dala dokopy s Joeym, čomu nikto poriadne nerozumel. Boli príliš odlišný. A to bol aj dôvod, prečo im to spolu nevydržalo.

Chandler Bing

Julie Graff – tento vzťah sme síce v seriáli nevideli, no v jednej epizóde sme sa dozvedeli o Chandlerovej frajerke z detského letného tábora. Rozišiel sa s ňou pretože pribrala, čo pobúrilo Monicu, keďže zvykla byť obézna. Chandler sa jej po veľa rokoch išiel ospravedlniť a vysvitlo, že Julie nemala ani poňatie o tom, že to bol dôvod ich rozchodu.

Janice – slávna Janice s jej “Ó môj Bože” frázou, otravným smiechom a dlhou históriou s Chandlerom. Počas seriálu sa dali dokopy hneď niekoľkokrát a aj keď sa snažili držať od seba, nedarilo sa im to. Nakoniec sa však Chandler konečne z tohto kolotoča dostal. No Janice mu nikdy zo života úplne nezmizla.

Partneri zo seriálu Priatelia - chandler a janice
Zdroj: bustle.com

Partneri zo seriálu Priatelia

Keďže mali protagonisti naozaj, naozaj veľa partnerov, rozdelili sme tento zoznam na dve časti. A ani to nám neumožnilo spomenúť každého jedného, s ktorým hlavné postavy chodili. Bolo ich jednoducho až príliš. Prinášame vám však aspoň tých najhlavnejších a najzapamätateľnejších.

Fanúšikovia však vedia, že aj po týchto všetkých známostiach sa priatelia usadili. Rachel a Ross si konečne uvedomili, že nedokážu žiť bez seba. Monica a Chandler sa dali v piatej sérii dohromady a následne sa zobrali a adoptovali si krásne dvojičky. Phoebe si vzala Mikea a Joey naďalej ostal slobodným sukničkárom.

Ktorí sú vaši obľúbení partneri hlavných postáv zo seriálu Priatelia? Dajte nám vaše názory vedieť do komentárov. 

zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

Najnovší obsah

Poznáme príbeh filmu Space Jam 2. Superhviezdu NBA LeBrona Jamesa čaká šialené animované dobrodružstvo

Nadchádzajúce pokračovanie filmu Space Jam z roku 1996 s názvom A New Legacy nám konečne odhalilo svoj oficiálny príbeh. MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ Mal sa zosnulý...

Beta verzia hry League of Legends: Wild Rift prichádza. Európsky región zasiahne už v decembri

Riot sa so svojou exkluzívnou novinkou blíži do finále a beta verzia hry League of Legends: Wild Rift už čoskoro zavíta medzi čakajúcich hráčov. MOHLO...

TRAILER: Druhá séria seriálu His Dark Materials adaptuje príbeh knihy “Magický nôž”

Spolupráca medzi stanicami BBC One a HBO priniesla jeden z najlepších seriálov minulého roka. Seriál His Dark Materials adaptuje obľúbenú fantasy knižnú trilógiu Temné...

Bruce Willis sa vracia ako John McClane zo Smrtonosnej pasce. Je po 7 rokoch na ceste nový film?

Bruce Willis znovu ako John McClane Jednou z najviac ikonických rolí, ktorou sa Bruce Willis preslávil, je určite jeho policajt John McClane. Teraz sa do...

Na internete sa opäť objavili fotografie čierneho ovládaču DualSense k PlayStation 5

Ovládač DualSense prichádza do obchodov Vydanie konzol novej generácie PlayStation 5 nám klope na dvere. Na police slovenských obchodov sa dostanú 19. novembra, no počet...