Diváci nikdy nechceli, aby skončili spolu! Toto sú tie najbizarnejšie páry zo slávnych filmov a seriálov

Nenechajte si ujsť

Ondrej Surmai
Ondrej Surmai
May the Dark Side be with you, Anakin!

Seriál bez romantického vzťahu a bez vášne si už ani nevieme predstaviť. Jednoducho láska a sex patria k životu každého dospelého človeka. Nehovoriac o tom, ako veľmi si diváci obľúbili odvážne sexuálne scény. V seriáloch sme videli veľa skvelých párov. Medzi tie najobľúbenejšie patria určite Ross a Rachel, Marshall a Lily či Damon a Elena. Vo filmoch je tých párov samozrejme ešte viac. Lenže niekedy tvorcovia nasilu vytvoria dvojicu z dvoch postáv, ktoré k sebe absolútne nepasujú. Stalo sa to už niekoľkokrát a my vám dnes preto ukážeme páry zo slávnych filmov a seriálov, ktoré patria medzi tie najbizarnejšie v histórii!

7. Ted a Robin (Ako som spoznal vašu mamu)

páry zo slávnych filmov a seriálov
Zdroj: cheatsheet.com

Ted Mosby nám celých 9 rokov rozprával príbeh o tom, ako spoznal vysnívajú ženy svojho života. A takisto matku svojich dvoch detí. Pritom všetkom nezabudol ani na svoje bývalé lásky, medzi ktoré patrila aj Robin. Tá sa stala takisto jeho priateľkou. Ted však od Robin vždy chcel trochu viac a neustále ju „uháňal“. Až napokon dostal to, čo chcel. V poslednej epizóde, keď si všetci mysleli, že Ted zostane so svojou ženou, ju tvorcovia nemilosrdne zabili a Teda opäť vrhli do toxického vzťahu s Robin.

6. Daenerys a Jon Snow (Hra o tróny)

páry zo slávnych filmov a seriálov
Zdroj: theverge.com

Nikdy by nám nenapadlo, že sa z týchto dvoch postáv stane pár. Daenerys sme fandili od začiatku a rovnako tak aj Jonovi Snowovi. Lenže oni dvaja dokopy? To veru nie. Síce sme sa museli istý čas pozerať na ich radovánky, no tie skončili tak rýchlo, ako začali. Už ste určite počuli slová po rozchode ako napríklad „prebodol si mi srdce“. V prípade týchto dvoch je to doslovne. Jon a Dany jednoznačne patria medzi tie najhoršie páry zo slávnych filmov a seriálov!

5. Eric a Adam (Sex Education)

páry zo slávnych filmov a seriálov
Zdroj: cheatsheet.com

Homosexuálne páry v súčasnosti nie sú neobvyklé ani bizarné. Avšak v prípade tohto páru to neplatí. Každý fanúšik tohto hitu od Netflixu vie, že Adam roky šikanoval Erika, ktorý ho prakticky nenávidel. A teraz s ním chodí? Mnoho fanúšikov sa dlho nedokázalo spamätať z tejto výzvy, ktorú nám tvorcovia pripravili. Každopádne aj tento vzťah sa skončil tak rýchlo, ako začal. Erik je znova single a Adam, keďže je bisexuál, sa možno znovu obzrie za nejakou ženou, ktovie. Každopádne týchto dvoch by sme už spolu vidieť nechceli.

4. Cher a Josh (Bezmocná)

páry zo slávnych filmov a seriálov
Zdroj: thrillist.com

Určite ste už všetci počuli o pornofilmoch či videách, v ktorých si užívajú dvaja nevlastní súrodenci. Takáto istá dávka zvrhlosti, pri ktorej nehrozí incest, je pre tento druh filmov typická. Lenže v romantickej komédii pre tínedžerov? O niekoľko rokov starší Josh (Paul Rudd) skutočne ako by zneužil ešte hlúpučký mozog 16-ročnej pubertiačky Cher (Alicia Silverstone), ktorý skrátka dostal do postele. Nepripomína vám to niečo? Dodnes je práve kvôli tomuto faktu komédie Bezmocná, tak trochu kontroverzná.

3. Ginny a Harry (Harry Potter)

páry zo slávnych filmov a seriálov
Zdroj: wizardingworld.com

Takmer každý fanúšik série Harry Potter vám povie, že Harry sa mal jednoznačne držať krásnej aziatky menom Cho. Tým nechceme povedať, že by Ginny nebola atraktívna. Chceme tým povedať to, že medzi nimi nebola absolútne žiadna chémia. Ginny síce bola do Harryho buchnutá ako decko v druhej časti, no postupom času mala iných frajerov a Harryho prakticky vôbec nezaujímala. Prečo ich potom tvorcovia spojili? Ktovie. Skrátka to tak je a musíme sa s tým zmieriť.

2. Fez a Jackie (Tie roky sedemdesiate)

Tie roky sedemdesiate
Zdroj: tvline.com

Obľúbený sitkom Tie roky sedemdesiate si poriadne pohoršil v momente, keď tvorcovia dali dokopy Jackie (Mila Kunis) a Feza (Wilmer Valderrama). Mnoho divákov sa domnievalo, že Jackie počas 7 rokov Feza nenávidela, avšak vo finálovej sérii si uvedomila, že má aj niektoré pozitívne vlastnosti. Ako napríklad to, že rád nakupuje a ohovára ľudí. Ešte, že to tvorcovia zachránili tým, že na poslednú chvíľu dali Jackie opäť dokopy s Michaelom Kelsom (Ashton Kutcher).

1. Pán Božský a Carrie (Sex v meste)

Sex v meste
Zdroj: harpersbazaar.com

A toto je zrejme najslávnejší toxický vzťah v seriálovej histórii. Novinárka Carrie celý život hľadala toho pravého, ale podľa fanúšikov sa uspokojila s tým bohatým. Pán Božský ju totiž naťahoval celých 10 rokov a dokonca aj vo filme Sex v meste ju nechal stáť pred oltárom. Skutočne aj po tom všetkom môžu byť títo dvaja skutočne šťastní? Mnoho divákov a fanúšikov seriálu Sex v meste o tom pochybuje.

Zdroj: buzzfeed.com

Mohlo by sa ti páčiť

2 COMMENTS

  1. Určite nesúhlasím s tým, že vzťah Teda a Robin (HIMYM) bol toxický. Jediný problém ich vzťahu bol, že každý chcel niečo iné – on rodinu a ona kariéru. To aj dostali, takže ďalšiemu vývoju ich vzťahu nič nebráni. Rovnako je počas seriálu nenápadne naznačované, že spolu trávili čas aj s jeho deťmi. Napr. „Viete, ako má teta Robin rada Halloween, oblieka si šialené kostýmy…“ – evidentne spolu nejaké tie sviatky trávia.

  2. tak ako vsetky nepoznam, ale s GOT si robite srandu! Zo zakonov sveta GOT mali byt Jon a Daenerys spolu, mali sa zosobasit a bola by zabezpecena buducnost rodu Targaryan. Blbi tvorcovia museli z Daenerys v poslednych 2 epizodach spravit zapornu postavu, lebo chceli mat „sokujuci moment“ s jej smrtou. Som zvedavy, s kym daju Jona dokopy, aby sme mali maleho Targaryana/ku.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -