Kúsok z novej piesne od Imagine Dragons – Levitate, sprevádzaný TV spotom na Passengers!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Vidíte a počujete dobre! Imagine Dragons urobili soundtrack pre film Passengers s Jeniffer Lawrence a Chrisom Prattom! Pieseň nesie názov Levitate, a už máme možnosť počuť minútu z neho. Sony nám ukázal minútový TV spot, ktorý slúži ako „teaser“ na tento soundtrack, a zároveň film. Celý song budeme môcť počuť o pol noci ET času, čož bude 18:00 nášho času. Imagine Dragons nám však oznámili aj inú vec. Pilne pracujú na svojom 3. albume, a vraj im „chýbame“! Táto pop-rocková skupina naozaj vie, ako sa robia úspešné soundtracky pre filmy a hry. Počuli sme Battle Cry v Transformers 4, Sucker For Pain v Suicide Squad. Pre hru League of Legends spravili Warriors, v Iron Man 3 song Ready, Aim, Fire a nakoniec Not Today vo filme Me Before You. Imagine Dragons – Levitate bude teda ďalším úžasným soundtrackom do zbierky!

Imagine Dragons – Levitate z filmu Passengers

Znie to tak, že Imagine Dragons sa štýlom piesne vracajú ku svojim koreňom. A taktiež, už niesu len On The Top Of The World, ale dostali sa do vesmíru! A, že ste sem prišli aj kvôli filmu? No dobre, začiatkom roka 2017 nás v kinách čaká sci-fi film od Sony Passengers s Jeniffer Lawrence a Chrisom Prattom. Dvaja stroskotanci na vesmírnej lodi, úplne sami. Jedno vesmírne dobrodružstvo však už v decembri uvidíme, a to Star Wars: Rogue One. Presadí sa teda tento film, a môžeme ho očakávať na oscaroch?

Ostaňte teda naladený na REWIND.sk, na nový song sa tešíme rovnako, ako vy! (A taktiež na nový album)

Foto: space.com

ZDROJyoutube

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -