FilmyTrailery

Podarí sa Al Pacinovi opäť obhájiť titul jedného z najlepších hercov všetkých čias? Nový trailer nám to nepochybne naznačuje!

HBO prichádza s novým trailerom na ich pripravovanú drámu s názvom Paterno. O nej ste mohli u nás čítať ešte minulé leto. Tvárou filmu je samotný oscarový Al Pacino, takže sa môžeme tešiť na poriadnu dávku kvality. Tak ako to je u tohto herca známe, aj tentokrát sa do svojej postavy vžil najlepšie, ako mohol. Pravdepodobne nás čaká rovnako kvalitný životopisný film, ako tomu bolo pri filmoch Doktor Smrť a Phil Spector. Na premiéru filmu si počkáme už len niečo vyše mesiaca, dátum premiéry je určený na 7. apríla.

Zdroj: comingsoon.net

Paterno trailer

Film sa zameriava na postavu menom Joe Paterno, trénera amerického futbalu na Pensylvánskej univerzite. Avšak to v dôsledku škandálu sexuálneho zneužívania, ktorý sa točí okolo asistenta trénera menom Jerry Sandusky. Po tom, čo sa stal trénerom s najväčšou úspešnosťou v histórii univerzitného futbalu (amerického), je Paternov odkaz ohrozený a je nútený čeliť otázkam inštitucionálneho neúspechu v súvislosti s obeťami.

Sandusky bol odsúdený na 3060 rokov väzenia po desiatkach obvinení zo zneužívania a týrania detí. Trailer nám ukazuje rôzne konfrontácie, v ktorých Paterno čelí jednotlivcom. Tých zaujíma, čo všetko vedel o Sanduskyho zneužívaní, ako aj podpore, ktorú dostal od mnohých z univerzity.

Hoci je Al Pacino považovaný za jedného z najlepších hercov všetkých čias, za posledných pár rokov sme ho v kinematografii moc nevideli. Ale netreba zabúdať na jeho úspech z 2010, kedy získal ocenenia Emmy a SAG za jeho postavu Dr. Jacka Kevorkian vo filme Doktor smrť. Už vtedy spolupracoval s HBO a taktiež s Barrym Levinsonom, ktorý je zároveň aj režisérom Paterna. Trailer nám naznačuje, že podľa všetkého opäť uvidíme skvelý výkon hodný Oscara.

V hlavnej roli filmu uvidíme Al Pacina ako trénera Joea Paterna. Ďalej sa v obsadení ukážu mená ako Jim Johnson, ktorý stvárni asistenta trénera, Riley Keough, Annie Parisse, Greg Grunberg, Kathy Baker, či Tess Frazer.

Paterno trailer

Zdroj: comingsoon.net

Rolu režiséra Paterna má na starosti Barry Levinson. Ten sa bude odrážať od scenáru, ktorý vytvorili Debora Cahn a John C. Richards. Barry Levinson sa zároveň postará aj o výkonnú produkciu filmu, a to s pomocou Jasona Sosnoffa, Toma Fotanu, Edwarda R. Pressmana, Ricka Nicitu a taktiež Lindsay Sloane. O produkciu sa postará Amy Herman v spolupráci so spoločnosťou Sony Pictures Television.

Tešíte sa na film? Uvidíme podľa vás opäť neuveriteľný výkon oscarového Al Pacina? Napíšte nám vaše názory do komentárov!

About author

my life is a meme
  Related posts
  FilmyOdporúčame

  Štúdio Warner Bros. odhalilo dátumy vydania filmov Matrix 4 a The Flash

  Filmy

  Film Šťastný nový rok ovládol kiná, je aktuálnou jednotkou návštevnosti

  FilmyVýber šéfredaktora

  Chystá Disney novú Planétu opíc? Režisér šokoval fanúšikov týmto prehlásením

  FilmyOdporúčameTrailery

  Krásna Gal Gadot sa vracia v prvom traileri na film Wonder Woman 1984

  Pridaj komentár