Patrick Stewart sa vracia ako kapitán Picard do úplne nového Star Trek seriálu!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Najčítanejšie za 7 dní

Patrick Stewart sa vracia ako kapitán Picard!

To, čo boli najprv iba zvesti sa nakoniec predsa len stalo skutočnosťou. Síce sú detaily úplne iné ako sme najprv mysleli (hovorilo sa, že sa objaví v druhej sérii Discovery), pre každého Trekkie fanúšika na svete ide o neuveriteľnú správu. Obľúbený kapitán zo série novej generácie sa totižto po desiatkach filmoch a epizódach vracia späť na malé obrazovky a to v kompletne novom Star Trek seriáli. Toto oznámenie prebehlo včera na stretnutí Star Trek fanúšikov v Las Vegas.

Na pódium zrazu vyšiel spolu-tvorca najnovšieho seriálu v sérii s názvom Star Trek: Discovery – Alex Kurtzman. O niekoľko minút neskôr tam už stál sám herec Patrick Stweart, ktorý potvrdil, že bude v seriáli hlavnou postavou. Zároveň prezradil ešte aj to, že samotný Picard vraj nemusí byť ten istý ako kedysi. Potvrdil však, že momentálne ešte neexisujú žiadne scenáre, iba príbehové linky, ktoré sa stále preberajú. Po ukončení jeho vystúpenia na pódiu, Stewart ešte zverejnil svoje oficiálne stanovisko prostredníctvom fotky na twitter.

Patrick Stewart na Star Trek Convention v Las Vegas
Patrick Stewart na Star Trek Convention v Las Vegas; Zdroj: twitter.com

Patrick Stewart o návrate do role Picarda

Vždy budem veľmi hrdý na to, že som bol súčasťou Star Trek: Novej Generácie, avšak keď sme dotočili posledný film v roku 2002, naozaj som si myslel, že môj čas v Star Treku ubehol prirodzeným spôsobom. Preto ide o veľmi nečakané, no príjemné prekvapenie a som nadšený, že sa môžem vrátiť ako Jean-Luc Picard a preskúmať s ním nové dimenzie. Budem v ňom hľadať nový život, kedy som myslel, že už skončil.

Posledné roky bolo veľmi skromné počúvať príbehy o tom, ako Nová Generácia priniesla ľuďom pokoj, ktorý ich preniesol cez ťažké časy v ich životoch alebo ako moc Jean-Luc inšpiroval ľudí, aby kráčali v jeho šľapajách a venovali sa vede, prieskumom a vodcovstvu. Cítim, že som pripravený vrátiť ho ľuďom, pre rovnaký dôvod – zistiť a zažiť koľko svetla tu v dnešných temných časoch môže rozžiariť. Teším sa na prácu s naším brilantným kreatívnym vedením keď sa opäť raz vydáme priniesť čerstvý, nečakaný a relevantný príbeh do života.

– Patrick Stewart

Nejde teda len o veľkú vec pre fanúšikov, ale aj pre samotného hlavného predstaviteľa. Momentálne teda netušíme, kedy seriál uvidíme ani o čom vlastne bude. Každopádne, pôjde o veľkú televíznu udalosť, ktorá sa asi už nikdy nezopakuje. Star Trek sa teda aj po toľkých rokoch ešte stále dokáže rozrastať, čo je určite jedna z najkrajších správ pre všetkých.

Tešíte sa na nový seriál s Picardom? O čom podľa vás bude? Ste radi, že sa Patrick Stewart vracia do televízie? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: comicbook.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -