Filmy

Patty Jenkins o Wonder Woman 1984! Na čo sa môžeme tešiť a aké má plány s trojkou?

Patty Jenkins o Wonder Woman 1984

Úspech nového komiksového vesmíru s názvom DC konečne začína byť viditeľný. Po neúspešných projektoch ako Man of Steel a Batman v Superman, ich obrat k dobru začal film Wonder Woman, ktorý si zamilovali kritici a diváci po celom svete. Projekt bol navyše veľmi oceňovaný na rôznych filmových ceremóniách a za to môže predovšetkým skvelá réžia v podaní Patty Jenkins. Tá teda momentálne pilno pracuje na pokračovaní s názvom Wonder Woman 1984.

Ohľadom nového projektu sme ale zatiaľ počuli len zopár nedobrých vecí. Pôvodne sa mal totiž ukázať v kinách už tento rok, no z nejakého dôvodu ho štúdio presunulo až na jún 2020. Film je pritom dávno natočený, takže nasledujúci rok a pol len strávi v strižni. Prečo sa tak udialo netušíme, len dúfame, že v tom nemá prsty kreatívne vedenie Warner Bros, ktoré k DC filmom moc ústretové nebýva. Režisérka je však aj napriek odkladu veľmi optimistická a prezradila, že má už aj plány na tretí diel.

 

Vraj má veľmi čistú víziu ohľadom toho, ako by mala trojka vyzerať a oficiálne potvrdila, že tak ako druhý diel, nebude sa odohrávať v minulosti. Okomentovala to slovami, že vždy sa treba pozerať dopredu. Keď teda prejdeme k druhému dielu, režisérka hneď zodpovedala aj otázky ohľadom návratu Stevea Trevora (Chris Pine). Vraj to nebolo len rozhodnutie z čista jasna a premýšľala nad tým už pri výrobe prvého filmu. Vraj má jeho návrat veľký zmysel v príbehu a všetko bude dávať veľký zmysel.

No a aby nás Jenkins nechala v napätí, prezradila aj to, že v dvojke vytvorila ďalšiu veľkú scénu, ktorú prirovnala k scéne No Man’s Land z prvého filmu (výstup Diany na front). O nej však povedala jedine to, že je to kompletne odlišná scéna, ktorá má v sebe len podobné prvky. Kam nás teda režisérka zoberie v novom filme netušíme, no všetci dúfame, že nám prinesie rovnaký komiksový skvost ako minule.

Čo hovoríte na režisérkin plán ohľadom tretej Wonder Woman? Tešíte sa na dvojku? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: screenrant.com; comicbook.com; screenrant.com

About author

They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.
  Related posts
  Filmy

  Uniknuté video z nakrúcania filmu Venom 2 nám ukazuje Carnagea v akcii

  FilmyTrailery

  Hviezda seriálu American Horror Story sa nám ukazuje v traileri na nový thriller Run

  Filmy

  Filmová adaptácia hry Borderlands sa stáva skutočnosťou a dokonca poznáme jej režiséra. Bude to horor?

  Filmy

  TOP 5 dôvodov, prečo musíte vidieť životopisný film Judy

  1 Comment

  Pridaj komentár