Patty Jenkins o Wonder Woman 1984! Na čo sa môžeme tešiť a aké má plány s trojkou?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Patty Jenkins o Wonder Woman 1984

Úspech nového komiksového vesmíru s názvom DC konečne začína byť viditeľný. Po neúspešných projektoch ako Man of Steel a Batman v Superman, ich obrat k dobru začal film Wonder Woman, ktorý si zamilovali kritici a diváci po celom svete. Projekt bol navyše veľmi oceňovaný na rôznych filmových ceremóniách a za to môže predovšetkým skvelá réžia v podaní Patty Jenkins. Tá teda momentálne pilno pracuje na pokračovaní s názvom Wonder Woman 1984.

Ohľadom nového projektu sme ale zatiaľ počuli len zopár nedobrých vecí. Pôvodne sa mal totiž ukázať v kinách už tento rok, no z nejakého dôvodu ho štúdio presunulo až na jún 2020. Film je pritom dávno natočený, takže nasledujúci rok a pol len strávi v strižni. Prečo sa tak udialo netušíme, len dúfame, že v tom nemá prsty kreatívne vedenie Warner Bros, ktoré k DC filmom moc ústretové nebýva. Režisérka je však aj napriek odkladu veľmi optimistická a prezradila, že má už aj plány na tretí diel.

View this post on Instagram

We did it. Again!! And as much as the first time shooting Wonder Woman was amazing, this time was even more unique and special.. We shot in 4 very different locations in 3 countries, and I'm so soooo proud of the almost 1000 crew members who came to set every day, giving everything they have into our movie. Couldn't ask for better partners on this.. I'm so lucky to have the one and only Patty Jenkins, as my director. She always has our backs, she gives us the wings to dare, and everyday she helped us find the most creative version of ourselves .. I am so grateful to call her my friend. And to our AMAZINGly talented cast who made every day enjoyable and fun, thank you! Honestly.. Words cannot describe this experience.. This journey was so demanding and challenging but we all came and did our very best every take, every day, putting our all out there and I’m so proud… Thank you universe for this opportunity. I love this character. And thank you to all of you for being the best fans in the world. It was you that made me push myself every day. I'm so happy and excited, can't wait to share it with you in 2020! ❤️ Gal

A post shared by Gal Gadot (@gal_gadot) on

 

Vraj má veľmi čistú víziu ohľadom toho, ako by mala trojka vyzerať a oficiálne potvrdila, že tak ako druhý diel, nebude sa odohrávať v minulosti. Okomentovala to slovami, že vždy sa treba pozerať dopredu. Keď teda prejdeme k druhému dielu, režisérka hneď zodpovedala aj otázky ohľadom návratu Stevea Trevora (Chris Pine). Vraj to nebolo len rozhodnutie z čista jasna a premýšľala nad tým už pri výrobe prvého filmu. Vraj má jeho návrat veľký zmysel v príbehu a všetko bude dávať veľký zmysel.

No a aby nás Jenkins nechala v napätí, prezradila aj to, že v dvojke vytvorila ďalšiu veľkú scénu, ktorú prirovnala k scéne No Man’s Land z prvého filmu (výstup Diany na front). O nej však povedala jedine to, že je to kompletne odlišná scéna, ktorá má v sebe len podobné prvky. Kam nás teda režisérka zoberie v novom filme netušíme, no všetci dúfame, že nám prinesie rovnaký komiksový skvost ako minule.

Čo hovoríte na režisérkin plán ohľadom tretej Wonder Woman? Tešíte sa na dvojku? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: screenrant.com; comicbook.com; screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -