Trailerom k animáku Paws of Fury: The Legend of Hank ťa prevedie Samuel L. Jackson v úlohe samurajského mentora

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Spoločnosť Paramount Pictures zverejnila nový trailer k animovanému filmu Paws of Fury: The Legend of Hank. Dočkáme sa naozaj nezvyčajného samurajského príbehu o cicavcoch, v ktorom nebude chýbať ani dávka bojových umení. V hlavnej úlohách sa predstavia Samuel L. Jackson (Osem hrozných) a Michael Cera (Superbad).

Nový trailer k filmu Paws of Fury: The Legend of Hank

Paws of Fury rozpráva príbeh o zvrhnutom psovi menom Hank (Michael Cera), ktorý sa ocitne v meste plnom mačiek. Pri hľadaní Hank narazí na slávneho, no samotárskeho samurajského učiteľa (Samuel L. Jackson), ktorý ho naučí byť skutočným zvieracím samurajom. Samuel L. Jackson je v Hollywoode známy aj vďaka jeho nevhodnému filmovému slovníku, ktorým sa preslávil v nejednom kasovom trháku. A síce jeho legendárna hláška „motherf*cker“ nebude súčasťou nového filmu pre mladšie publikum, určite sa máme na čo tešiť a namiesto klasického Jacksona zažijeme aspoň jeho hlas v podobe mrzutého samuraja.

Hank si vybral naozaj perfektné načasovanie, pretože s jeho príchodom si na mesto začal brúsiť zuby neznámy zloduch (Ricky Gervais) s cieľom vymazať nevinné mačacie mestečko z mapy. Hank preto musí čo najrýchlejšie zdokonaliť svoje bojové schopnosti a naučiť sa spolupracovať s mačacími susedmi, aby spoločne odrazili prichádzajúcu hrozbu. Má to však jeden háčik – mačky nenávidia psov a Hank tomu nie je výnimkou.

Okrem Ceru, Jacksona a Gervaisa sa vo filme objavia aj iné herecké hviezdy – komediálna legenda Mel Brooks (Toy Story 4), George Takei (Kubo a kúzelný meč), Michelle Yeoh (Shang-Chi: Legenda o desiatich prsteňoch), Djimon Hounsou (Kráľ Artuš: Legenda o meči) a Gabriel Iglesias (Coco). Animovaný film pochádza z produkcie filmových štúdií Paramount Pictures a Nickelodeon Movies. Premiéra v kinách je naplánovaná na toto leto 15. júla 2022.

Paws of Fury: The Legend of Hank trailer
Zdroj: 3Dor2D.com

Páčil sa ti nový trailer k animovanému filmu Paws of Fury: The Legend of Hank? Názor nám môžeš napísať dole do komentára.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -