Seriál Peaky Blinders sa mení na franšízu. Okrem filmu je vo vývoji hneď niekoľko vedľajších seriálov

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Aj keď si veľa z nás myslelo, že šiestou sériou nás Peaky Blinders od BBC navždy opustia, nie je to až taká pravda. Ako bolo oznámené, táto gangsterská sága ešte zďaleka nechystá ukončiť svoju dlhoročnú púť a na zozname sa nachádza niekoľko ďalších zaujímavých projektov.

Ešte len pred nedávnom sme vás informovali o tom, že Peaky Blinders budú s príbehom pokračovať v podobe filmového spracovania. No aby toho nebolo málo, tvorca seriálu Steven Knight potvrdil, že film bude použitý ako vstupná brána do ďalších pripravovaných spin-off seriálov.

Peaky Blinders
Zdroj: medium.com

Obľúbený seriál Peaky Blinders sa rozrastie o niekoľko nových projektov

Počas rozhovoru pre Variety Knight odhalil plány na rozšírenie franšízy. Reč padla aj na pripravovaný film, ktorý nakoniec predstaví divákom rôzne príbehy, a práve tie poslúžia ako východiskový bod pre ďalšie seriály:

„Už sme vo vývoji. Je to úplne sformovaná myšlienka a má to začiatok, stred a koniec. Myslím si, že film bude mať naozaj vhodný záver doposiaľ vyrozprávaného príbehu a z neho vzniknú ďalšie veci, ktoré by som však nenazýval spin-off… Ale áno, budú existovať ďalšie televízne série, ktoré, dúfam, že budú aj naďalej rozprávať príbehy tejto spoločnosti a tejto rodiny.“

Pre fanúšikov Peaky Blinders sú teda Knightove slová naozaj povzbudivé a som úprimne ohromený príchodom nových projektov. Ak ste si aj vy mysleli, že seriál sa blíži ku koncu, práve naopak. Franšíza Peaky Blinders je podľa všetkého ešte len na začiatku svojej cesty a koniec je zatiaľ v nedohľadne. Aj keď na malých obrazovkách už neuvidíme našich obľúbených bratov Thomasa a Arthura, predstavenie bude našťastie pokračovať. O všetkých aktualizáciách vás budeme informovať.

Ste fanúšikmi seriálu a tešíte sa z príchodu ďalších projektov? O názor sa s nami môžete podeliť dole v komentároch.

Zdroj: variety.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -