Postava Peggy Carter ešte nekončí! V ktorom filme alebo seriáli ju uvidíme?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Volám sa Adam, mám 21 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
- Advertis

Postava Peggy Carter sa vo svete Marvel Cinematic Universe objavuje častejšie, ako by ste si mohli myslieť. Najvtipnejšie na tom je, že herečka Hayley Atwell sa pôvodne upísala iba na jeden jediný film. Ku dnešnému dňu sa však objavila v štyroch filmoch (Captain America: Prvý Avenger, Captain America: Zimný vojak, Avengers: Vek Ultrona a Avengers: Endgame).

Okrem toho mala dva roky svoj vlastný seriál (Agent Carter), objavila sa v retrospektívnych záberoch v seriáli Agenti S.H.I.E.L.D. a dabovala postavu pre Marvel Animation. Televízny seriál Agent Carter bežal dve série a potom ho televízia ABC zrušila, pretože chceli herečku použiť v niečom známejšom.

Marvel's Agent Carter
Zdroj: .blogspot.com

Peggy Carter sa opäť ukáže v MCU

Je to veľká škoda, keďže seriál mal svoju základňu fanúšikov. Tí sa kvôli zrušeniu nikdy nedočkali pohľadu na to, ako Peggy Carter vlastne založila S.H.I.E.L.D. – pričom k tomu príbeh smeroval od samotného začiatku. Čo je ešte horšie, seriál skončil hrozne otvorene, smrťou jednej z hlavných postáv.

Každopádne, agentka Carterová ešte nehodlá vo svete Marvel skončiť. Podľa portálu FandomWire si totižto svoju úlohu zopakuje aj v siedmej sérii seriálu Agenti S.H.I.E.L.D.. Šiesta séria predsa skončila tým, že Mack a jeho tím cestovali do minulosti, niekde okolo rokov 1930 a 1931. Presnejšie prišli do doby, kedy bola budova Empire State Building ešte len vo výstavbe.

Zdroj: comicbook.com

V roku 1930 však Peggy mala iba okolo 10 rokov, takže zdroj špekuluje o tom, že uvidíme ešte viac cestovania v čase. Treba si však uvedomiť, že FandomWire nebol vždy tým najspoľahlivejším zdrojom. Ich reputácia sa ale zlepšuje, hlavne keď naposledy dobre predpovedali to, že sa hrdina Black Lightning ukáže v dejovej línii Crisis on Infinite Earths.

Túto teóriu podporuje aj fakt, že herečka z Agentov S.H.I.E.L.D., Ming-Na Wen nechtiac označila na fotke Envera Gjokaja, ktorý bol členom hereckého obsadenia Agent Carter. Túto fotku síce rýchlo vymazala, no šikovné očká to samozrejme stihli zaregistrovať.

Čo teda hovoríte na tento nečakaný crossover? Myslíte, že budeme Peggy Carter vídať v MCU častejšie aj po jej smrti?

Zdroj: screenrant.com

Pridaj komentár

Mohlo by sa ti páčiť