Osobnosti

Je strašidelnejší Pennywise z IT alebo Demogorgon zo Stranger Things? Finn Wolfhard sa k tomu vyjadril!

Pennywise vs Demogorgon

Leto sa nám pomaly končí, onedlho tu máme jeseň a s ňou prichádza aj chladnejšie počasie. Nemôžeme však zabudnúť na to, že vychádzajú aj “chladnejšie” filmy a seriály! Jednoducho povedané, teraz zažijeme nával hororov a s Halloweenom sa bude iba stupňovať. Tu v reakcií sa zo všetkých týchto udalostí tešíme najviac na film IT/TO a seriál Stranger Things. Premiéra hororu TO bude už 7. septembra, zatiaľ čo si na druhú sériu Stranger Things počkáme až do 27. októbra. A čo tieto dve diela spája? No predsa strašidelní záporáci a jeden spoločný herec! Finn Wolfhard sa vyjadril ohľadom toho, či je strašidelnejší klaun Pennywise alebo príšera zo sveta Upside-Down, Demogorgon!

Pennywise; Zdroj: continental-film.sk

Kto z koho?

Mike zo Stranger Things sa v show Good Morning America vyjadril ohľadom toho, či je strašidelnejší Pennywise, hraný Billom Skarsgardom alebo monštrum zvané Demogorgon.

“Demogorgona dokážete zabiť, naozaj, ale Pennywise sa dokáže premeniť na všetko a v svojom zmysle je nesmrteľný. Myslím si, že preto je strašidelný, pretože je viac “bytosť”.”

Finn dal teda jasne najavo, že Pennywise z IT je strašidelnejší ako samotný Demogorgon. Zaujímalo by na nás, ako na tento výrok reagovali bratia Dufferovci, tvorcovia Stranger Things! Každopádne, dáva to zmysel. Áno, Demogorgon síce je silný a nemilosrdný, no zabiť ho dokáže takmer ktokoľvek. Na druhej strane, Pennywise je stelesnením zla. Táto démonická entita nemá žiadne limity v tom čo robiť môže, a čo nie. Bojovať s ním by bolo ako postaviť sa do ringu s Floydom Mayweatherom. Nie je dôležité ho poraziť, ale prežiť, keď si po vás príde. 

Demogorgon

Demogorgon; Zdroj: indiewire.com

Na Finna Wolfharda sa teda môžeme tešiť už o pár dní v snímke TO. Schválne, do komentárov nám napíšte, ktorá príšera sa zdá strašidelnejšia vám!

About author

Volám sa Adam, mám 20 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  Osobnosti

  Režisér Christopher Nolan sa vyjadril k pandémii. Ako sú na tom kiná?

  Osobnosti

  Daniel Craig nikdy nechcel byť James Bond. Akého superhrdinu chcel stvárniť?

  Osobnosti

  Herec Tom Hanks prináša nové informácie o jeho zdravotnom stave. Je mu konečne lepšie?

  Osobnosti

  Koronavírus už aj v Hollywoode. Ktorí herci boli testovaní pozitívne?

  1 Comment

  Pridaj komentár