Ostatné

Peter Dinklage a Morgan Freeman rapujú o Doritos a Mountain Dew v novej reklame na Super Bowl!

Herec Peter Dinklage chrlí oheň, zatiaľ čo Morgan Freeman má mrazivý dych. Že by sme sa dočkali novej Piesne ľadu a ohňa? Nie, je to iba reklama na Super Bowl. Presne tak, významná športová akcia pre všetkých milovníkov filmov príde už 4. februára 2018! Zatiaľ čo internet doteraz valcovali trailery na falošný film Dundee (ktorý taktiež slúži ako reklama na Super Bowl), na povrch sa dostávajú nové reklamy! Jednou z nich je práve upútavka na nové produkty Doritos a Mountain Dew. Poznáte vôbec legendárnejšiu kombináciu, ako tieto neuveriteľne chutné tortilla čipsy spolu s legendárne-sladkým nápojom MNT DEW? Presne tieto dve strany práve zastupujú Peter Dinklage a Morgan Freeman…

Peter Dinklage a Morgan Freeman

Zdroj: adweek.com

Peter Dinklage a Morgan Freeman v reklame na Doritos a Mountain Dew!

Na strane nového produktu Doritos Blaze stojí Peter Dinklage (Game of Thrones), zatiaľ čo Morgan Freeman (Vykúpenie z väznice Shawshank) reprezentuje Mountain Dew Ice. Proti sebe si to tak rozdali v rapovom súboji, kde Dinklage napodobňuje pieseň “Look At Me Now” od Busta Rhymes a Freeman zasa “Get Ur Freak On” od Missy Elliot. Nuž, víťaza si už budete musieť vybrať sami. Nepochybne však ide o reklamu, ktorá sa bude rozoberať ešte dlhý čas po skončení Super Bowlu. Jediná škoda teda je, že firmy lepšie nevyužili možný potenciál v referencii na Game of Thrones (Pieseň ľadu a ohňa).

Uvidíme teda, ako reklama vyvrcholí na samotnom Super Bowle. Pokiaľ nie ste s touto akciou oboznámení, ide o finálny zápas, ktorým vrcholí National Football League v americkom futbale. Zároveň však ide aj o druhé Vianoce pre všetkých milovníkov filmov. Polčas totižto prináša veľa nových spotov a ukážok z očakávaných filmov. Pokiaľ chcete vedieť, koľko zaplatia filmové štúdia za 30-sekundový spot, určite klikajte na tento článok.

Adam Martiš
About author

Volám sa Adam, mám 19 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  OFFOstatné

  Microsoft predstavil novú konzolu Xbox Series X. Kedy si výkonné monštrum kúpime?

  Ostatné

  Ako dopadol Viedenský Comic Con 2019 a kedy organizátori chystajú ďalšie podujatie?

  OFFOstatné

  Skvelá zľava na konzolu PlayStation 4 a hry trvá už len pár dní

  OFFOstatné

  Veľký výpredaj: Získajte takmer 30 % zľavu na PlayStation 4 počas Black Friday

  Pridaj komentár