Ktorý herec zo seriálu Game of Thrones by sa rád objavil vo vesmírnej ságe Star Wars?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Vedeli by ste si predstaviť Petera Dinklagea v budúcom Star Wars filme? Ak by si štúdio Disney a Lucasfilm našli miesto pre tohto talentovaného herca, nech sa páči. Herec je v súčastnosti na akcii Sundance, kde propaguje svoj nový film I think We’re Alone Now. Počas rozhovoru nám obľúbená hviezda zo seriálu Game of Thrones prezradila, že s tým nemá ani najmenší problém. A aby toho nebolo málo, herec prekvapil aj napodobňovaním zvukov a nechýbal ani jeho povestný humor. Celý rozhovor si môžete pozrieť nižšie v článku. Reakcia herca počas najnovšieho rozhovoru hovorí naozaj za všetko.

„Chcem byť toho súčasťou!“

Zdroj: collider.com

Peter Dinklage a Elle Fanning sú hviezdami najnovšieho filmu, ktorý zrežírovala Reed Morano. Táto ženská režisérska bola nedávno zaradená medzi potencionálnych režisérov filmu Star Wars. Zatiaľ je však známe len to, že sa režisérka stretla s riaditeľkou spoločnosti Lucasfilm (Kathleen Kennedy), aby spoločne prediskutovali možnú budúcnosť. Už teda chápem, prečo herec reagoval takýmto spôsobom. Nebudeme si klamať, taktiež by som využil situáciu a aspoň na krátky moment sa chcel ukázať v tejto ikonickej vesmírnej ságe.

Peter Dinklage v Star Wars 9?

Game of Thrones je momentálne v procese výroby a do doby, kedy sa nám predstaví so svojou poslednou sériou, má herec v blízkej budúcnosti dostatok voľného času. Takéto niečo by mu umožnilo byť súčasťou vesmírnej ságy a splniť si tým sen. Ale je to vôbec možné? Pozitívnou správou je účasť herca v najočakávanejšom filme roku, Avengers: Infinity War. Čo znamená, že si bude môcť so štúdiom Disney vytvoriť vzťah, ktorý by mu mohol zaručiť zaslúžené miesto v nadchádzajúcom filme. A verte mi, špecifický vzrast herca môže byť len výhodou a do nekonečného vesmíru Star Wars by vďaka veľkej charizme určite zapadol.

Kto vie, ako sa to celé vyvinie. Skončí Reed Morano v pozícii režiséra filmu Star Wars? Ak áno, pomôže to hercovi sa dostať jednoduchšou cestou na palubu vesmírnej lode? Uvidíme, čo nám prinesie budúcnosť a na akej pozícii sa ocitnú vyššie menované osobnosti z filmového sveta. Do tej doby si nezabudnite pozrieť spomínaný rozhovor, v ktorom sa dozviete všetko potrebné.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -