CGI Beatles? Režisér Pána Prsteňov odhalil svoj ďalší projekt!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Peter Jackson odhalil svoj ďalší projekt!

Majster režisér sa oficiálne po jeho prestávke od čarovného sveta Stredozeme vracia a vyzerá to tak, že s veľkým štýlom. Síce len nedávno produkoval ďalší monštrózny film Mortal Engines (Smrteľné stroje), jeho skutočný návrat prišiel s dokumentom They Shall Not Grow Old, ktorý použil reálne zábery z prvej svetovej vojny a pomocou nových technológií vyzeral akoby bol natočený len teraz.

Išlo o jeden z najambicióznejších projektov poslednej dekády a podľa ohlasov rôznych kritík sa naozaj podaril. Jackson však túto technológiu očividne opustiť nechce a do svojho repertoáru si zapísal nový projekt, ktorý vyzerá byť ešte zaujímavejším (samozrejme ako pre koho). Podľa posledných informácií sa Jackson upísal dokumentu o skupine The Beatles, ktorý bude tak ako They Shall Not Grow Old celý dofarbený a doupravený počítačovými efektami.

V oficiálnej správe sa dokonca spomína už aj doteraz nevidená scéna skupiny pri tvorbe hitu Let It Be, ktorá bude taktiež zreštartovaná. Práve názov tejto piesne by sa mal stať aj oficiálnym názvom filmu, takže každému fanúšikovi Beatles sa určite hneď vryje do povedomia. Vzhľadom na to, že Jackson je majster svojho remesla, už teraz nečakáme nič iné ako zaujímavý pohľad do života skupiny, ktorá naveky ovplyvnila dejiny svetovej hudby.

Portál Indie Wire už potvrdil, že na projekte budú spolupracovať členovia kapely Paul McCartney a Ringo Starr spolu s manželkami pozostalých členov skupiny, Yoko Ono a Olivia Harrison. Dátum premiéry zatiaľ nie je stanovený a momentálne netušíme ani to, či sa už vlastne práca na projekte začala. Bližšie informácie však očakávame už čoskoro.

Čo hovoríte na nový dokument od Petra Jacksona? Máte radi skupinu The Beatles? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: indiewire.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -