Peter z filmu Deadpool 2 predstavuje prostredníctvom Twitteru celý tím X-Force!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Zatiaľ čo Disney stavia na offline propagáciu filmu Avengers: Infinity War prostredníctvom odpočítavania na Burj Khalife, Fox ide inou cestou. Deadpool 2 sa totižto pýši podareným a vtipným online merketingom. Poďme však pekne po porade. Posledný trailer na Deadpoola nám totižto bližšie predstavil celý X-Force tím, z ktorého nás najviac zaujal Peter W. (Rob Delaney). Peter nemá žiadne schopnosti a na pohovor do tímu prišiel len preto, lebo videl reklamu. Samozrejme, nebol by to Deadpool, keby ho do X-Force naozaj nezobral. Podstatné však je, že si naša nová obľúbená postava vytvorila svoj vlastný Twitter účet, na ktorý pridala fotky z prvého stretnutia a tréningu ich tímu!

Peter z Deadpool 2 potvrdil novú postavu!

Peter prezradil, že si na prvé stretnutie s X-Force zobral svoj fotoaparát Nikon a fotil všetkých svojich kamarátov so superschopnosťami! Pomocou fotiek tak bližšie predstavil Domino (Zazie Beetzs), Bedlama (Terry Crews), Shatterstara (Lewis Tan) a teraz sa podržte, Zeitgeista (Bill Skarsgard)! Presne tak, tieto fotky zároveň slúžili ako potvrdenie toho, že si Bill Skarsgard taktiež zahrá vo filme. Tohto herca môžeme poznať napríklad ako klauna Pennywise z úspešného filmu To! Ku každej postave taktiež napísal, čím je výnimočná!

Taká Domino sa chváli tým, že má vo všetkom šťastie. Nič viac v tom nie je. Peter ďalej prezradil, že sa v prítomnosti Bedlama cíti nedostatočným. Bedlam má totižto obrovské svaly. Peterova manželka Susan ho však uisťuje, že je výborný taký, aký je! Potom odfotil Shatterstara, dobre vyzerajúceho mimozemšťana z vesmíru, ktorý ovláda karate. Určite ho teda svojej manželke Susan nepredstaví. Nakoniec teda ukázal Zeitgeista, ktorý je vraj veľmi milým človekom. Zabiť ťa môže buď jeho kyselinový dych, alebo jeho obrovská dobrosrdečnosť!

Potom si hrdinovia spravili pár spoločných fotiek, ktoré taktiež nájdete v článku. Tak čo, tešíte sa už na film? 

ZDROJlooper

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -