PETÍCIA: Fanúšikovia chcú, aby sa herec Keanu Reeves stal osobou roka 2019!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Určite ste si všimli, že počas aktuálnych dní je internet zaplnený hercom Keanu Reevesom (John Wick, Matrix). Samozrejme, nie je to kvôli žiadnemu škandálu – práve naopak. Ľudia na internete si totižto konečne začali uvedomovať, ako skromnou a zároveň úžasnou osobou je tejto herec. Aj napriek miliónom na účte sa nechváli drahým oblečením a autami, keďže často jazdí metre.

Uvedomuje si predsa, že úplne rovnakým človekom, ako aj my. V roku 1999 sa jeho vtedajšej priateľke Jennifer Syme, v ôsmom mesiaci tehotenstva, narodilo mŕtve dievčatko. O 18 mesiacov neskôr zahynula Jennifer pri autonehode. Aj po jeho ťažkých skúsenostiach dokáže Keanu nosiť každý deň úsmev na tvári…

John Wick Honest Trailer
Zdroj: fandanngo.com

Stane sa Keanu Reeves osobou roka 2019?

V metre púšťa ostatných cestujúcich si sadnúť. Veľkú časť svojho honoráru (približne 75 miliónov amerických dolárov) z filmov Matrix Reloaded a Matrix Revolution venoval v prospech tímu ľudí, ktorí mali na starosti kostýmy a špeciálne efekty. Domnieval sa totižto, že si za svoju prácu zaslúžia odmenu viac, ako on.

Začiatkom tohto mesiaca sa dokonca zistilo, že herec TAJNE financoval detské nemocnice. Je naozaj nádherné vidieť, že mu sláva nestúpla do hlavy a veru, že takýchto ľudí veľa nejestvuje. Celý ošiaľ okolo neho začal pred pár týždňami, kedy vystúpil na pódiu konferencie E3 2019, pretože je súčasťou hry Cyberpunk 2077.

Zdroj: screenrant.com

Tam mu jeden fanúšik z hľadiska zakričal: „Si dychberúci!„. Keanu na to vzápätí odpovedal „Ty si dychberúci! Vy ste dychberúci!„. A až dodnes po internete kolujú milé memečka, ktoré si vážia tohto úžasného herca. Samozrejme, fanúšikovia mu to chcú všetko oplatiť. Na stránke Change.org tak vytvorili petíciu o to, aby sa Keanu Reeves stal osobou roka 2019 v rebríčku magazínu Time.

Počas rokov sa na tomto poste objavili mená ako JFK, kráľovná Alžbeta II., Gandhi či Mark Zuckerberg. Nejde teda o len tak obyčajný rebríček, ktorý dokáže vyhrať herec. Petíciu však podpísalo už skoro neuveriteľných 40 000 ľudí, pričom cieľom je nazbierať 50 000.

Svojim „podpisom“ môžeme dopomôcť aj vy. Tak čo, tiež si vážite úžasného herca a ešte lepšiu osobu, Keanu Reevesa?

Zdroj: cinemablend.com, csfd.cz

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -