Pharrell Williams dostane vlastný muzikál s názvom Atlantis. K filmu sú zatiaľ priradené samé známe mená, o čom však bude príbeh?

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Volám sa Andrej, mám 21 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Je zjavné, že muzikály sa na plátna vracajú vo veľkom štýle. Či už s pokračovaniami (Mary Poppins 2), alebo adaptáciami ako Kráska a Zviera žáner dokázal, že stojí za to a ľudia oň majú záujem. Nedávno to zvučne dokázal Oscarový film La La Land so skvelou dávkou spievania a tancu. Kvôli hudobnému aspektu týchto filmov by nemalo byť zvláštne, že sa o ne zaujímajú aj skutoční hudobníci. Tí sa neobmedzujú a okrem skladania hudby si v muzikáloch aj radi zahrajú.

Muzikanti ako Justin Timberlake, John Legend a Pharrell Williams sa snažia prebojovať do filmárskeho umenia a iných oblastí často krát produkovaním filmu a dokonca aj hraním. Túto cestu nasledujú aj Pharrell Williams a štúdio Fox. Spolu teraz vyvíjajú muzikál inšpirovaný životom Williamsa.

Pharrell Williams Atlantis
Zdroj: rehabmusik.com

Pharrell Williams Atlantis

Od portálu Tracking Board sa dozvedáme, že štúdio 20th Century Fox spoločne s Williamsom vskutku vstupujú do žánru muzikálov. Film Atlantis bude rozprávať príbeh inšpirovaný Williamsovým detstvom na Virginia Beach. Režírovať ho bude známy Michael Mayer a scenár má na starosti Martin Hynes (Toy Story 4). Medzi producentov sa samozrejme radí aj samotný Pharrell Williams. Projekt je zatiaľ opisovaný ako „Rómeo a Júlia s elementom muzikálu“ – pravdepodobne veľmi funky elementom.

Ako sa vám zatiaľ film Atlantis javí? Myslíte si, že žáner filmového muzikálu je vskutku opäť na vzostupe? Ja osobne sa obávam, že sa budú štúdia obľúbenosti tohoto žánru zneužívať. Radšej však spoločne počkajme. Veľmi rád sa totiž nechám milo prekvapiť.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -