Obľúbený kreslený seriál Phineas a Ferb dostane pokračovanie. Koľko nových epizód uvidíme?

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Nové epizódy seriálu Phineas a Ferb

Asi len málo detí (a dospelých) nepozná ikonický kreslený seriál o dvoch bratoch, ktorí sa cez prázdniny rozhodli nenudiť. Každý ich deň sprevádzali nové dobrodružstvá, ktoré sa im snažila prekaziť len ich staršia sestra Candance. Zatiaľ čo ich cieľom je zabávať sa, jej cieľom je nabonzovať ich mame. A keďže seriál Phineas a Ferb čelil a doteraz čelí veľkej obľube, dostane nové epizódy.

Základným motívom bolo okrem chlapcov stavajúcich rôzne stroje, prístroje a iné vynálezy aj ich domáce zvieratko. Netradične šlo o vtákopyska, ktorého pomenovali Perry, pričom okrem zvláštnej modrej farby tela ešte pozeral aj každým okom inde. To ale iba dovtedy, kým sa na neho pozerali ľudia, pretože hneď potom sa premenil na zvieracieho Agenta P.

Phineas a Ferb Perry a Dutošvarc
Zdroj: phineasandferb.fandom.com

Tešiť sa môžeme na 2 nové série

Bol totiž súčasťou tajne organizácie menom O.W.C.A., v ktorej pracovali (až na vedenie) zvieratá ako agenti, pričom sa pokušali zastaviť zločincov. Perryho dlhoročným nepriateľom bol Dr. Dutošvarc (v anglickom origináli Dr. Doofenshmirtz), ktorých neustále boje tiež patrili k dôvodom, prečo deti a tínedžeri milovali tento seriál.

Aj tí sa určite ukážu v nových častiach. Okrem toho, že už teraz vieme, že budú rozdelené do dvoch sérií, môžeme sa tešiť až na 40 nových epizód. Túto informáciu oznámila Ayo Davis, prezidentka Disney Branded Television. Tá zároveň potvrdila, že ich na starosti bude mať opäť Dan Povenmire, ktorý seriál vytvoril. Ten sa už teraz nevie dočkať, kedy sa do toho pustí:

Bolo najväčším potešením mojej kariéry vidieť, ako celá generácia detí a rodičov prijala postavy a humor Phineasa a Ferba. Netrpezlivo sa teším, ako sa znova ponorím do šou pre nich a pre celú novú generáciu.

Nových 40 epizód príde do už aj tak obsahovo veľkého vesmíru

Seriál pôvodne vychádzal v rokoch 2007 až 2015 a obsahoval 129 častí, rozdelených do 222 segmentov. Vznikli taktiež aj dva filmy – Phineas and Ferb the Movie: Across the 2nd Dimension a Phineas and Ferb the Movie: Candace Against the Universe. Okrem tohto sme dostali aj niekoľko crossover. Šlo napríklad o stret s Marvel superhrdinami alebo Star Wars príbeh odohrávajúci sa s postavami z Phineasa a Ferba.

Ste fanúšikmi Phineasa a Ferba? Potešila vás táto novina?

Zdroj: variety.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -