Štvrtá séria Cobra Kai ešte nevyšla a Netflix už rozhodol o budúcnosti seriálu. Dočkáme sa teda aj piatej série?

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Je v pláne piata séria seriálu Cobra Kai?

Veľkým hitom platformy Netflix sa stal seriál Cobra Kai. Ten je pokračovaním známej a už pomerne starej filmovej série Karate Kid. Seriál má odvysielané už tri úspešné série, pričom štvrtú si fanúšikovia stihnú pozrieť ešte tento rok. Otázkou ale je, či bude poslednou sériou seriálu Cobra Kai, alebo sa stane realitou aj piata séria. Netflix sa už o osude projektu ale rozhodol.

Seriál však nebol vždy takýto úspešný. Prvé dve série vyšli pod záštitou platformy YouTube Premium. Tá potom vo výrobe seriálu nechcela pokračovať a tak ho od nej odkúpil Netflix. Na Netflixe začal byť seriál naozaj populárny, pričom ľudia si ešte nostalgicky opätovne pozreli aj staré filmy. Seriálu určite ale napomáha aj to, že si v ňom zopakovali svoje úlohy herci z filmov.

Tí si zopakovali svoje úlohy po 30 rokoch a je vidieť, že ich táto práca na takomto spin-offe naozaj baví. Baví to aj divákov a tak je jasné, že štvrtá séria nebude poslednou v seriáli. Cez oficiálny účty na sociálnych sieťach totiž zdieľali príspevok, ktorý môžete vidieť vyššie. Je tam krátke video, ktoré nám ukazuje horiacu rímsku číslicu 5. Pri videu je aj napísané, že Cobra Kai je predĺžená o piatu sériu.

Štvrtá séria vyjde už o pár mesiacov

Je to teda oficiálne, seriál po štyroch sériách nekončí a dostane minimálne ešte jednu. Piata sa tak začne pomaly vyrábať, no my sa môžeme tešiť na štvrtú, ktorá vyjde v decembri 2021. Tešiť sa tak môžeme na staré známe tváre ako William Zabka, Ralph Macchio, Xolo Maridueña, Tanner Buchanan, Mary Mouser, Jacob Bertrand, Gianni DeCenzo, Martin Kove alebo Peyton List.

cobra kai štvrtá séria
Zdroj: screenrant.com

Veľký návrat zažije herec z filmu Karate Kid 3, ktorým je Thomas Ian Griffith. Ten si strihol úlohu Terryho Silvera, bývalého vojenského kolegu a priateľa senseia Kreesa. Tešiť sa môžeme aj na ďalší turnaj, ktorý opäť preverí karate štýly jednotlivých karate majstrov a ich dojo. Pôjde (ako inak) o súboj ich životov, a tak bude každý z nich potrebovať pomoc a podporu priateľov.

Máte radi sériu Karate Kid? Tešíte sa, že Cobra Kai dostane aj piatu sériu? Dajte nám to vedieť do komentárov!

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -