Piata sezóna hry Fortnite je konečne tu! Akých noviniek sme sa dočkali?

Nenechajte si ujsť

Čo nám priniesla piata sezóna hry Fortnite?

Konečne sme sa dočkali! Dnes ráno prišla do Fortnite nová sezóna! S ňou klasicky prišlo mnoho zmien. Piata sezóna hry Fortnite bola spustená ešte len dnes ráno, no už teraz vieme, že bude patriť k najlepším!

Rýchlejšia preprava

Do hry prišla nová terénna motokára, ktorá nám prináša rýchly spôsob prepravy po mape. To už bolo zrejme potrebné dlhšiu dobru, takže je to skvelý krok dopredu. Do vozidla sa zmestia až 4 ľudia, takže v squadoch stačí, keď nasadnete do jedného.

piata sezóna Fortnite
Zdroj: epicgames.com

Veľké zmeny na mape!

Na mape sa taktiež nachádza pomerne veľa noviniek. Pred pár dňami sme vám písali o fotografovi, ktorý „náhodou“ našiel v púšti obrovský Durr Burger z Fortnite. Celý článok nájdete tu. A samozrejme, bola to kvalitná reklama od Epic Games. Dnešným dňom totiž prichádza do hry púšť. Nachádza sa vpravo dole na mape a oblieha pomerne dosť veľký kus krajiny. Samozrejme, nechýbajú ani ďalšie nové lokácie, ako napríklad Lazy Links, ktoré nahradili Anarchy Acres. Lokácie kde padol meteorit sa aj naďalej stále zotavujú.

piata sezóna Fortnite
Zdroj: eurogamer.net

Čo sa nachádza v novom Battle Passe?

Samozrejme prichádza aj nový Battle Pass. Ten prináša opäť hromadu nových skinov. Na 1. úrovni dostaneme už dva. Na 75. si budeme môcť odomknúť plážovú loptu, ktorá má byť našou „hračkou“. Zrejme to bude fungovať ako emote, no zatiaľ bohužiaľ nevieme. Na 100. úrovni je skin s názvom Ragnarok, ktorý vyzerá vcelku pôsobivo.

piata sezóna Fortnite
Zdroj: eurogamer.net

Nový portál a odstránená double shotgun!

V hre už nebudeme môcť využívať takzvanú double shotgun, kedy sme zo svojich brokovníc mohli rýchlo vystreliť. Na mape je taktiež zaujímavý nový portál, ktorý nás dostane nad mapu a potom sa môžme našim padákom spustiť dole z výšky.

piata sezóna Fortnite
Zdroj: epicgames.com

Plánujete si kúpiť nový Battle Pass, alebo si aspoň vyskúšať novú sezónu? A čo hovoríte na zmeny, ktoré prišli do hry? Napíšte nám vaše názory do komentárov!

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -