Piaty Indiana Jones dostáva zelenú, no a my už vieme, či opäť uvidíme Shiu LaBeoufa v roli Indyho syna!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Vráti sa Shia LaBeouf ako Indyho syn?

O tom, že sa chystá piaty diel série Indiana Jones už nejakú chvíľu vieme. No a síce je to veľmi šťastná správa pre mnohých Indyho fanúšikov, treba sa na to pozerať objektívne. Rovnako sme sa totižto tešili na Indyho veľký návrat v roku 2008, no a veľa z nás toto nadšenie oľutovalo. Štvrtý diel bol síce dobrý film, no na pôvodné nesiahal ani zďaleka. Sám režisér Steven Spielberg s ním mal dokonca problémy.

Lucasfilm sa však ďalšiu šancu tejto sérii dať nebálo, no a piaty film naplánovali na rok 2020. Štúdio si očividne verí, keďže len nedávno sa im veľmi úspešne podarilo vrátiť sériu Star Wars. Ako to teda s projektom pokračuje? Máme skvelé správy, scenár je vraj oficiálne hotový, a režisér Steven Spielberg je s ním veľmi spokojný. Lepšie správy z tohto projektu snáď ani neexistujú. No a to tieto ešte pokračujú.

Len málokto nepozná meno Indiana Jones! Zdroj: https://www.amazon.com
Len málokto nepozná meno Indiana Jones! Zdroj: cinemablend.com

Ak si pamätáte štvrtý diel, jednu z hlavných postáv si zahral Shia LaBeouf, ktorý bol neskôr odhalený ako Indyho syn. No a nie je žiadnym tajomstvom, že je to práve jeho časť, ktorú z filmu zrovna diváci radi nemajú (dokonca viac ako mimozemšťanov). Nové správy ohľadom scenára teda potvrdili aj to, či sa LaBeoufova postava vo filme znovu ukáže. Odpoveďou bolo jasné nie. Neviem ako vy, no ja som s touto odpoveďou naozaj spokojný. Indyho sériu miluje asi každý z nás, bola by teda naozaj škoda, ak by sme sa s naším obľúbeným hrdinom nerozlúčili s vynikajúcim filmom. Harrison Ford sa na zopakovanie tejto role teší, Spielberg je spokojný a scenár je napísaný! Dúfame teda, že správy ohľadom natáčania prídu už čoskoro!

Tešíte sa na piate pokračovanie Indyho dobrodružstva? Aký je váš názor na štvrtý film? Obľúbili ste si Shiovu rolu? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -