Nemožné sa stalo skutočnosťou: Vypočujte si Pikachu rozprávať po anglicky v novom Pokémon filme!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Ako sme vám dali vedieť ešte začiatkom tohto roka, jubilejným 20. filmom z tejto série je Pokémon the Movie: I Choose You! Zatiaľ čo sa doteraz všetky filmy zameriavali na Ashove dobrodružstvá popri televíznom seriáli, tentokrát sa vrátime na úplný začiatok jeho príbehu. To však neznamená, že uvidíme Pokémonov iba z prvej generácie! Dočkáme sa totižto Pokémonov zo všetkých generácií, no zároveň aj prvého stretnutia Asha s jeho Pikachu. Aj keď sa film inšpiroval prvými sériami a  filmom, Brocka a Misty aj tak neuvidíme. Pozrieme sa ale na úplne nové dobrodružstvo, ktoré sme ešte nemali možnosť zažiť. V tomto filme sa dokonca nachádza moment, na ktorí fanúšikovia série Pokémon ešte dlho nezabudnú…

Pikachu rozpráva
Zdroj: littleanimeblog.com

YouTuber Demon Inu pridal na svoj kanál scénu z vyvrcholenia filmu Pokémon the Movie: I Choose You!. Inšpirované koncom filmu Pokémon: The First Movie, mieri na Asha niekoľko Hyper Beams. V poslednej sekunde pred neho skočí jeho Pikachu, aby tieto útoky vyblokoval. Potom mala nasledovať emotívna scéna, podobná tej z prvej filmu. Táto však všetkých divákov skôr zarazila, ako dojala. Miesto toho, aby Pikachu opakoval meno, začal rozprávať po anglicky. Scéna je natočená v kine a tak môžete hneď počuť zmätené reakcie prekvapených divákov. Rovnako tomu tak bolo aj v japonských kinách, kde Pikachu začal rozprávať po japonsky.

Pikachu rozpráva

Nevieme si vybrať, čo je vtipnejšie – či to, že Pikachu rozpráva alebo samotné reakcie fanúšikov. Pár teórií však vyvrátilo to, že dokáže naozaj rozprávať. Jedna z nich znie nasledovne: „On nedokáže reálne rozprávať!! Je to ich emocionálny moment kedy majú spojenie a môžu sa navzájom mentálne rozumieť„. Iné zas vravia, že sa Ash v scéne nachádza v alternatívnej realite alebo to, že je v kóme a všetko je iba sen. Je však iba na vás, čomu z toho uveríte. Popravde, Pikachu rozprával napríklad už aj v hre Pokémon Mystery Dungeon: Gates to Infinity, ibaže tam vo svete žili iba Pokémoni.

Ako ste teda vy reagovali na to, že Pikachu začal rozprávať po anglicky? Ste fanúšikom série Pokémon?

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -