Kapitán Salazar si ide za svojou pomstou v novom traileri na film Piráti z Karibiku 5!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 23 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Piráti z Karibiku 5

Pripravte si fľaše rumu, kapitán Jack Sparrow sa vracia! A všetky vám vypije.. Film Piráti z Karibiku 5 alebo inak Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta sa pomaly ale isto plaví do kín. Disney ide plnou parou vpred a pokúsi sa napraviť to, čo pokazilo štvrtým, nie tak úspešným dielom série. Tentokrát si na pomoc doniesli výborného a zaujímavého záporáka, Kapitána Salazara. Ten si ide po svoju pomstu po čom, čo ho kedysi Jack Sparrow preklial. Teda, prepáčte, Kapitán Jack Sparrow. So svojou armádou pirátskych zombie urobí všetko preto, aby sa Jackovi odvďačil. A ten chudák, nemá ani vlastné nohavice [viď trailer].

Disney sa naozaj nemusí báť, že by prerobilo. Noví Piráti vyzerajú veľkolepo a nádherne. Do kina nás lákajú už len mená, ktoré sa vo filme objavia. Johnny Depp sa samozrejme vráti ako kapitán Jack Sparrow. Jeho protivníka, kapitána Salazara predstaví Javier Bardem. Na plátna kín sa konečne vráti aj Orlando Bloom ako Will Turner s jeho synom Henrym, ktorého si zahrá Brenton Thwaites. Ženskú postavu, Carinu Smyth si strihne Kaya Scodelario. Netreba zabudnúť na to, že v potitulkovej scéne by sa mala vrátiť aj Keira Knightley ako Elizabeth Swann. Film bude v kinách premiérovať 25.5.2017.

Spolu s trailerom vyšiel aj nový plagát, na ktorom hrajú Jack a Salazar hru, kto žmurkne skôr prehrá.

Piráti z Karibiku 5
Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -