Legendárny pirát Jack Sparrow sa vyhýba smrti a zoznamuje s novými postavami v nových klipoch z očakávaného filmu Piráti Karibiku: Salazarova pomsta!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Najčítanejšie za 7 dní

Je to legenda. Je postrachom morí. Je to najznámejší pirát sveta. Je to Jack Sparrow, ktorý sa k nám vracia tentokrát v dvoch nových klipoch z nadchádzajúceho filmu Piráti Karibiku: Salazarova pomsta. Piateho dielu kultovej filmovej série štúdia Disney sa pritom dočkáme už o pár dní! Tentokrát sa Sparrow stretáva s mužom menom Henry Turner (Brenton Thwaites), synom svojho dávneho priateľa Willa Turnera (Orlando Bloom). Nemusíte sa báť, nová postava nenahradí svojho otca. Orlando Bloom sa totiž vo filme tiež objaví a zahrá si v ňom – prvýkrát od roku 2007. Spolu sa totiž všetky tieto úžasné postavy postavia v boji proti nadprirodzenému nepriateľovi, duchovi Kapitána Salazara (Javier Bardem).

Klipy nám ukazujú, že sa naozaj máme na čo tešiť!

Pozrite sa na prvý z dvoch novo zverejnených klipov tu:

V prvom klipe vidíme, ako sa mladý Henry Turner poprvýkrát zoznamuje so Sparrowom – pri príležitosti väznení Jacka v anglickej väznici. Turner počul príbehy a legendy o Jackovi od svojho otca Willa a očividne mal od tohto veľkého a neporaziteľného piráta veľké očakávania. Jeho vytvorený obraz o dokonalom hrdinovi sa však z jeho mysle vytratí okamžite, ako sa začne rozprávať s opitým kapitánom bez nohavíc. Jacka to ale ani prinajmenšom netrápi. Práve preto túto postavu tak milujeme.

Na druhý klip sa pozrite tu:

V druhom klipe je Sparrow odvedený a je na ceste k poprave (v tejto situácii rozhodne nie je prvý, ani posledný krát). Ako spôsob svojej smrti si bez váhanie vyberie gilotínu – rozhodnutie však rýchlo oľutuje, keď zistí, že ho zviedla krása francúzskeho jazyka. Celú udalosť z výšky pozoruje Henry Turner, pričom sa nám naskytuje pohľad na Carinu Smyth (Kaya Scodelario), ktorá práve bude obesená. Čo môžeme čakať je epický a hrdinský boj, ktorý bezpochyby skončí záchranou týchto dvoch dôležitých postáv. 

Čo si o klipoch myslíte vy? Vzbudzujú vo vás veľké očakávania od piateho dielu filmovej ságy? Ja osobne sa na film teším najmä kvôli zdanlivo skvelému humoru a zaujímavému príbehu. Už o pár dní sa ale dozvieme, ako to nakoniec dopadne v skutočnosti!

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -