Máte radi Pirátov z Karibiku? V tom prípade vás poteší správa, že Disney plánuje nový film

Nenechajte si ujsť

Zoltán Hegyi
Zoltán Hegyi
Som mladý chalan, ktorý od narodenia miluje filmový svet. Na filmoch som vyrastal a chcem na nich aj zostarnúť. Verím, že každý si musí ísť za svojim snom a preto si aj ja teraz idem za tým svojim.

Kto by nemal rád kapitána Jacka Sparrowa a jeho posádku? Charizmatický Johnny Depp sa nám v roku 2003 predstavil v úplne prvej časti úspešnej pirátskej série. Ako plynul čas, tak sa aj príbeh rozvíjal. Naposledy sme mali možnosť vidieť piatu časť, ktorá prišla do kín v roku 2017. Všetko nasvedčovalo tomu, že film Piráti z Karibiku 6 k nám určite príde.

Teda aspoň tak to tvrdil sám Jack, keď tesne pred koncom oznámil, že má stretnutie za horizontom. O tom, že sa dočkáme aj pokračovania, nás mala presvedčiť aj potitulková scéna, ktorá bola viac než zaujímavá. Konečne sa však niekto dokopal k činom a prezradil nám bližšie informácie o budúcnosti tejto série.

Piráti z Karibiku 6 alebo reštart série?

Kto by nemiloval túto legendárnu sériu? Chamtiví piráti, ukážkové šermovanie a túžba po dobrodružstve sú hlavnými faktormi, prečo sa Piráti z Karibiku stali natoľko obľúbenými. Ich filmy lámu rekordy a preto niet divu, že sa natočilo už 5 častí. Ale nalejme si čistého vína, posledná časť bola celkom fiasko. Vypovedá o tom aj hodnotenie kritikov, ktoré piatemu dielu dali najhoršie hodnotenie z celej série vôbec.

Piráti z Karibiku 6
Zdroj: anoncraft.com

A aby toho nebolo málo, Johnny Depp sa dostal do problémov so svojou manželkou Amber Heard, ktorá ho obvinila z domáceho násilia. Preto sa štúdio Disney na nejaký čas odmlčalo a neprinášalo nám žiadne nové informácie ohľadom ďalšej časti. Neskôr však na povrch vyplávala informácia, že sa dočkáme reštartu celej série a to bez hlavného protagonistu, Jacka Sparrowa.

Dočkáme sa teda ešte niekedy záverečnej kapitoly Pirátov z Karibiku? Alebo sa môžeme „tešiť“ na celkom nový príbeh, ktorý nám bude vyrozprávaný v pozadí úplne nového piráta? Na otázku, či sa dočkáme šiesteho filmu, sa vyjadril herec Lee Arenberg, ktorý stvárnil postavu Pintela v prvej trilógii série.

„Čo ja viem, tak určite sa o tom rozpráva.“

Nie je to síce veľa informácií, no hádam si z toho dokážeme odvodiť to, že sa zrejme dočkáme vyvrcholenia série. Disney je ale nepredvídateľné, preto sa nemusíme predčasne radovať. Stále je tu teda možnosť, že šiesty film bude, no bude sa jednať o reboot celej série.

Piráti z Karibiku 6
Zdroj: pirates.fandom.com

Nové vody, stará posádka

Podľa posledných informácií sa o nový film postará skúsená dvojica scenáristov. Jeden z nich, Ted Elliot, napísal scenár pre pôvodnú trilógiu, ktorá bola legendárna. Vzhľadom na to, že herec Lee Arenberg povedal, že by si svoju postavu Pintela znovu rád zopakoval, tak ho možno Ted Elliot do svojho scenára opäť zakomponuje. Predsa len, po udalostiach tretieho filmu sa on a jeho spoločník Ragetti vyparili nevedno kam.

Či už sa vráti do filmu Piráti z Karibiku 6 alebo sa stane členom posádky nového rebootu, záleží na štúdiu Disney. Možné je aj to, že sa nebude jednať o reštart série ale o spin-off, ktorý nám bude môcť vrátiť niektoré z hlavných postáv. V tomto momente však viac informácií nemáme, preto vás samozrejme ako vždy budeme priebežne informovať.

Máte radi túto sériu? Chcel by ste viac pokračovanie alebo reštart série? Napíšte nám to do komentárov!

Zdroj: cinemablend.com

Mohlo by sa ti páčiť

4 COMMENTS

  1. Nemôžem pochopiť prečo niektorý ľudia sú taký najivný a musia vyhodiť Johnnyho Deppa, nikto nevie či je to pravda čo spravil alebo nie. Piráti z Karibiku bez nášho Jacka Sparrowa??? to sa na to už ani nebudem chceť pozrieť ako pokazia ten film, konečne prišiel dobrý film a oni ho celý pokazia.

  2. Piráti s Karibiku 6 bez Johnnyho Deppa nebude mať žiadnu slávu…to že ho Disney vyhodil je to najhoršie čo mohli spraviť…začať od začiatku čiže reštart nie je možný lebo všetci si navždy budeme pamätať Johhnyho Deppa ako Jacka Sparrowa a to nám nikdo nevezme..preto by som tomu ešte nehala čas a počkala na to keď sa ten incident s jeho ex vyjasní…

  3. samozrejme pokracovanie … bez Jacka Sparrowa to nebude ono .. a taktiez by tam mohly zapojit aj willa turnera konecne … to bola postava ktoru nemaly vynechat ani v 5 ale co uz … snad tam budu obaja bolo by to super

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -